מארז חיסכון למשפחה

מארז חיסכון למשפחה

ייעוץ וליווי פיננסי באמצעות תוכנית פעולה אפקטיבית לחיסכון עבור עתיד הילדים כך שנוודא שיהיו להם את החסכונות עם פוטנציאל התשואה הגבוה ביותר.


מהות השירות

למי מתאים השירות

פתגם סיני אומר שהזמן הטוב ביותר לנטוע עץ היה לפני 20 שנה, כי הרי היום כבר היינו אוכלים מהפירות, אולם הזמן השני הכי טוב הוא היום. אם יש לכם ילדים ואתם רוצים לעזור להם בלימודים, בחתונה, ברכישת דירה, בטיול אחרי צבא או כל דבר שאתם מאמינים בו, אז הזמן הטוב ביותר להתחיל לחסוך הוא סמוך להיוולדותם. האפקט של הריבית דריבית מייצר מכונה להגדלת ההון הפיננסי וככל שיש יותר שנים לחיסכון כך ניתן להשקיע במכשירים עם תוחלת רווח גבוהה יותר. במידה ועדיין אין לכם חסכונות מסודרים וצבועים לטובת הילדים, זה הזמן להתחיל.

בשירות חיסכון למשפחה תקבלו תוכנית פעולה אפקטיבית לחיסכון עבור עתיד הילדים כך שנוודא שיהיו להם את המכשירים הטובים ביותר, עם פוטנציאל התשואה הגבוה ביותר בחברות הטובות ביותר. בנוסף, נעשה סימולציות בהם תוכלו לראות כמה כסף צפוי להיות להם בכל גיל (הזהרה, אתם עשויים להיות מאוד מופתעים מהתוצאות).

כל מי שיש לו ילדים ומעוניין לעזור להם כלכלית בעתיד.

יש לכם שאלה אודות תכנון פיננסי FPI? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


מה כולל השירות

  • בניית יעדים כלכליים לעזרה עתידית לילדים
  • גיבוש תוכנית פעולה להשקעה שיטתית ואפקטיבית
  • המלצות לפעולה
  • יישום בפועל
  • לווי שוטף.

יש לכם שאלה אודות תכנון פיננסי FPI? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


דרור גילאון - מומחה השקעות ומתכנן פיננסי אישי

דרור גילאון הנו מומחה השקעות בעל נסיון של למעלה מ-15 שנים בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון, מרצה באקדמיה ומתכנן פיננסי אישי. לדרור טור שבועי בעיתון כלכליסט למעלה משש שנים, הוא הבעלים של האתר להאצת הידע וההון הפיננסי, היזם והמרצה של קורס אג"ח Masters למשקיעים.

כשמדובר בכסף שלכם ובניהול הסיכונים המשפחתי, חשוב מאוד שהיועץ שלכם יהיה מאיש מקצוע מנוסה, אובייקטיבי ובעל יכולות מוכחות, שיעמוד לרשותכם בכל תנאי שוק, וייתן לכם את השקט הנפשי להתעסק בדברים שאתם רוצים ואוהבים לעשות. 

יש לכם שאלה אודות תכנון פיננסי FPI? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם