.

דרור גילאון, מתכנן פיננסי אישי לעשירון העליון מציג:

"מצנח הזהב"

איך לתכנן ולבנות עתיד כלכלי בטוח בשיטות
שהיו שמורות עד היום לבעלי ההון בלבד

אז

אם ברור לך שאת ההון העתידי לא בונים

מעבודה או משכורת (גם אם היא גבוהה)

אם חשוב לך לוודא שתהיה לך אפשרות

לעזור לילדיך בצמתים החשובים בחייהם

אם התחלת להשקיע ונתקעת, ומבאס

אותך שהזמן חולף וההון לא גדל מספיק

ואפילו

אם עדיין לא צברת כמה מאות אלפי שקלים

וכרגע זה נראה לך כמו משימה מאתגרת במיוחד

או אם צברת מעל מיליון שקלים אבל יש לך

תחביב לניהול הכסף ובא לך לעשות את זה בעצמך

 

הנה מה שכולל הקורס המקיף שלי שיגלה לך איך

לבנות ביטחון כלכלי ולהגשים בעצמך
את המטרות הפיננסיות האישיות והמשפחתיות
:

9 פרקים עם הדרכות מקיפות שלב אחר שלב בשיטת "איפה צריך ללחוץ"

מערכת תכנון פיננסי ידידותית לבניית תוכנית פיננסית מכוונת יעדים

מודול הגנה למשפחה להתאמה מדויקת של הביטוחים הנדרשים

מחולל פנסיה שיבנה לך תחזית לקצבה הצפויה בגיל פרישה

חוברת "מצנח הזהב" לשינון הכלים שיתקבלו בקורס

גישה לאזור פרטי ובו השוואה בין מוצרי השקעה

תמיכה במילוי טפסים ויישום התוכנית

לרישום לקורס וקבלת גישה מידית

וזה מה שנלמד במהלך הקורס שיבנה לך

עתיד כלכלי בטוח:

כבר בפרק הראשון אחשוף בפניך את הדבר החשוב ביותר:

איך לתכנן את היעדים הפיננסים כך שעניין התמיכה בילדים והגשמת

המטרות האישיות יהפוך מוחשי ובר השגה עבורך.

97% מהאוכלוסייה לא עושים את זה ואח"כ רבים מהם מתאכזבים לגלות שאין להם כסף לעזור לילדים ולחיות ברווחה, גאווה ושגשוג.

בניית תחזית להון הפיננסי הצפוי לך/למשפחה בכל גיל

איך לעשות סדר ולקשר בין התוכניות הפיננסיות הקיימות שלך
ליעדים האישיים והמשפחתיים (עבודה מודרכת מול מערכת התכנון הפיננסי)

מראה פיננסית – נבנה ביחד, יד ביד, את התחזית להון הצפוי לך בכל גיל,לאחר העזרה לילדים ומימוש המטרות האישיות (זאת בכדי שיהיה מספיק זמן לבצע התאמות ולהגדיל את הסיכוי להגשמת היעדים)

איך לבנות שיטה שתאפשר לכסף לגדול לאורך זמן, ללא מאמץ וידע משמעותי בשוק ההון ("מכונת כסף")

תוכנית שלושת המימדים לבניית עושר. שיטה מוכחת שתגדיל לכם לא רק את העושר אלא גם את איכות החיים, תחושת ההגשמה ורמת האושר

איך להשתמש בכסף שעדיין אין לך ולשלוח אותו לעבוד עבורך

סביר להניח שיהיו פערים אדירים בין ההון הצפוי לפי ההתנהלות הפיננסית הנוכחית לזו שתהיה לך בפועל לאחר יישום שלושת המימדים שילמדו בחלק זה

איך להאיץ משמעותית את צבירת ההון בעזרת מכשירי השקעה שיכולים להמשיך להניב גם כששוק ההון יורד

בפרק זה אראה לך כיצד למשוך את הנתונים הפנסיוניים שלך מכל החברות בהן נצברו לך כספים במהלך החיים.

לאחר מכן אראה לך צעד אחר צעד היכן צריך ללחוץ ואיזה נתונים עליך להזין במחולל הפנסיה המצורף לקורס, בכדי שכבר היום תהיה לך את הקצבה החזויה נטו בגיל הפרישה

כיצד להשקיע באופן מעשי במכשירי ההשקעה החשובים שהבנק לא יציע לך (כי הוא יאבד מקור רווח) 

אסביר על פלטפורמות ה- P2P השונות, ואראה לך מה ההבדלים בין כל התוכניות השונות (יש פערים משמעותיים בחלק מהחברות והמסלולים)

אציג לך מכשירי השקעה המתאפיינים ביתרונות מיסויים ובדמי ניהול זולים ביחס למרבית האלטרנטיבות שיועץ ההשקעות בבנק יכול להציע לך.

אתן לך גישה לעמוד סודי שבו אני משתמש בכדי להשוות בין ביצועי החברות השונות ואחוז הנכסים הלא סחירים בהם הן משקיעות

היות וחשוב לי שהתוכנית תתורגם למעשים (כי אחרת המציאות לא ממש תשתנה), הצוות שלי ואני נסייע במילוי הטפסים והעברתם לחברות השונות (אופציה חינם)

בא לך להשקיע חלק מהכסף לבד? אתן לך שיטה לבניית תיק השקעות מנצח שיעבוד עבורך ללא מאמץ

אראה לך איך לבנות תיק השקעות המורכב ממגוון נכסים סחירים בעלי מתאם נמוך אחד מהשני (מדובר בתיק שהניב תשואה שנתית ממוצעת של 7.25% בתקופה של 20 שנה)

כדי לצמצם טעויות פסיכולוגיות שמכרסמות ברווחים, אדריך אותך כיצד ליישם את השיטה הבדוקה ליצירת מנגנון שבו רוכשים בזול נכסים טובים שירדו,ומוכרים ביוקר את אלו שעלו (תמיד עדיף לקנות בזול ולמכור ביוקר...)

פנסיונרים רבים מדווחים שהחיים התחילו מחדש אחרי גיל הפרישה. האם יהיה לך מספיק כסף ?

בפרק זה נעבוד מול המסלקה הפנסיונית ואלמד אותך כיצד למשוך את הנתונים הפנסיוניים שלך מכל החברות בהן נצברו לך כספים במהלך החיים.

לאחר מכן אכנס אתך למחולל הפנסיה המיוחד של הקורס ואראה לך צעד אחרי צעד, היכן צריך ללחוץ ואיזה נתונים עליך להזין בכדי שתהיה לך מול העיניים את הקצבה החזויה נטו בגיל הפרישה

ולבסוף, כיצד לבנות הגנות מספקות אך לא מוגזמות למשפחה

בפרק הזה נעסוק בחלק המשלים של התכנון הפיננסי ובניית העושר– ההגנות/ביטוחים למשפחה. הרעיון הוא לוודא שההון שיבנה באופן עקבי ושיטתי, לא ירד לטמיון בשל אירוע בריאותי לא צפוי

אראה לך כיצד לשלוף ולמפות את הביטוחים הקיימים על שמך בעזרת אתר הר הביטוח (ייתכן ויצוצו לך ביטוחים של ידעת שקיימים ועולים כסף)

אוליך אותך שלב אחר שלב במודול הביטוחים הייחודי של הקורס בכדי שיהיה לך את הידע לגבי הפערים בין הביטוחים הנוכחיים שלך לביטוחים שרצוי שיהיו לך (תהליך זה לבדו יכול לחסוך לך כסף רב ו/או להציל את העתיד הכלכלי של המשפחה)

אז מה ההשקעה בקורס הזה ובמצנח הזהב שלך?

אני בטוח שהבנת כבר שכל הכלים שאני חושף בקורס המיוחד הזה מתורגמים באופן ישיר לכסף ולבניית עתיד כלכלי בטוח יותר עבורך ועבור ילדיך. מניסיוני, מדובר בתוספת פוטנציאלית של מאות אלפי שקלים להון העתידי של המשפחה (תלוי בנקודת ההתחלה כמובן)

המחיר של הקורס הינו בסל הכל:

5 תשלומים בני 572 שקלים כל אחד

סה"כ 2,860 ₪ בלבד

חשוב: 100% אחריות, 0% סיכון

אני כאן בשביל לתת לך ערך מקסימלי וכלים שלמיטב ידעתי אף אחד אחר לא מלמד. אני מאמין שהקורס הזה יקדם אותך לעבר עתיד כלכלי עוצמתי וחיים עם יותר ביטחון, שמחה ושגשוג. אז אני נותן לך 14 ימים לבדוק לעומק את הקורס כולו, לעבור על כל התכנים וליישם. אם תהיה לך תחושה שהקורס לא שווה מעל ומעבר לסכום השקעתך, אז מגיע לך את כל הכסף בחזרה, בלי שאלות ובלי אותיות קטנות. יתרה מזאת, אני מוכן שגם הקורס יישאר אצלך. כן, אני עד כדי כך בטוח בערך הגבוה שהקורס הזה ייצר לך.

אם זה לא מספיק, אלו הבונוסים שהכנתי לך:

כרטיס חינם ל- "בוקר של שיטת השקעות מנצחת"- כנס הדגל שלי הכולל ארוחת בוקר,

הרצאות מרתקות וידע פרקטי יקר ערך (24.5.19 בבית ציוני אמריקה בתל אביב) - שווי ההטבה 147 שקלים

הגנה למשפחה – פגישת מתנה במהלכה יבוצע ניתוח מעמיק של תיק הביטוחים (כולל אפשרות

ליישום חינם) – שווי 500 שקלים.

חוברת דיגיטלית של ניתוח תיק פנסיוני מקיף בהתבסס על נתוני המסלקה הפנסיונית – שווי 300 שקלים. חוברת הבונוס כולל את הניתוח וההצגה של הנתונים הבאים:

כמה חסכת עד היום

סטטוס הפוליסות שלך

רשימת תוכניות פנסיוניות

חיסכון עד היום הון/קצבה

מתי הכסף נזיל

כמה כסף צפוי לך בעתיד

הביטוחים וההגנות שלך – ממה מהם מורכבים (מוטבים, שארים)

פרטי הפקדות, חוב ופיגורים

שאלות שנשאלתי על הקורס: 

האם נדרש ידע בשוק ההון או כלכלה?

לא, הקורס נבנה בשיטת ה"איפה צריך ללחוץ" ובכל מקרה מחקרים רבים הצביעו על כדאיות נמוכה בבחירה עצמית של מניות ואיגרות חוב. מחקרים אחרים הוכיחו שעיקר הרווח של המשקיעים נקבע מהקצאת הנכסים (Asset Allocation) ולא מבחירת נכסים פרטנית (בחירה ישירה של מניות). לכן, הקורס שם דגש על התאמת התוכניות השונות ליעדים המשפחתיים ואת הניהול הפרטני יבצעו עבורך החברות המתמחות בכך.

 

האם הקורס מתאים גם למי שאין לו הון עצמי בכלל?

כן, הקורס מצוין גם עבור מי שאין לו הון עצמי בכלל, בתנאי שיש לו מספיק שנים להשקיע בכדי להתחיל לצבור הון. במילים אחרות, הקורס מתאים מאוד גם לצעירים שנמצאים בתחילת הקריירה וגם לכאלו שכבר צברו הון ומעוניינים לנהל אותו ביעילות ואפקטיביות בעצמם.

מי אני ולמה ללמוד ממני?

אם הגעת לכאן, כנראה שנחשפת לתכנים שלי, או שמישהו המליץ לך עלי כי בשנים האחרונות יצא לי לעזור למאות אנשים למקסם לעצמם ולמשפחות שלהם את העתיד הכלכלי. לשמחתי, הצלחתי לשדרג את התוכניות הכלכליות שלהם ולהכניס אותם לנתיב שצפוי להניב להם תוספת של מאות אלפי שקלים ולפעמים גם כמה מיליוני שקלים להון העתידי של המשפחה (תלוי בסכום ההשקעה ההתחלתי ובגיל). בשנים האחרונות החלטתי לארוז את הידע שרכשתי במשך 15 השנים בהם כיהנתי בתפקידים בכירים בשוק ההון, ולחלוק אותו עם הציבור. את הידע התחלקתי לחלוק עוד כשהייתי סמנכ"ל השקעות במנורה מבטחים קרנות נאמנות בשנת 2011. אז התחלתי לכתוב טוב שבועי בעיתון כלכליסט (עד היום הוא מתפרסם בעיתון המודפס בכל יום שני) וללמד באקדמיה (למדתי בשלוש מכללות שונות סטודנטים לתואר ראשון ושני בתחום המימון).

העניין הוא שהרגשתי שאני רוצה יותר ולא היה לי מספיק זמן להגיע לכולם. זו הסיבה שהתחלתי להכין סרטונים מצולמים בנושא השקעות וגם יצרתי קורס אג"ח דיגיטלי מקיף ופורץ דרך. לאט לאט הבנתי שהתפקידים הבכירים בבתי ההשקעות בישראל מרחיקים אותי מהאנשים וגורמים לי להתייחס רק למספרים, ואת זה לא הסכמתי לקבל.

בנוסף, שמתי לב שמרבית המוסדות הפיננסים מכוונים את הלקוחות שלהם לבינוניות (העיקר שיהיה שקט) ואף אחד לא מסתכל על כלל הצרכים של המשפחה אלא על פריזמה צרה של ניהול הון נקודתי.

במרץ 2017 פתחתי פעילות עצמאית של תכנון פיננסי אישי. בפעילות אני מתמקד במשפחות שצברו הון פיננסי של מעל מיליון שקלים ואני עוזר להן לבנות תיקי השקעות הוליסטים, מכווני מטרות ויעדים. זאת תוך כדי שימוש במכשירים מגוונים בהרבה ממה שיש לבתי ההשקעות או הבנקים להציע.

היות ולדעתי אין שום סיבה שגם משפחות ואנשים שטרם צברו הון פיננסי של מיליון שקלים, ייהנו מהשירות החשוב הזה, החלטתי לבנות קורס תכנון פיננסי DIY (עשה זאת בעצמך). לקורס קראתי מצנח הזהב לבניית עתיד כלכלי עוצמתי ובניתי אותו בצורה שתהיה נגישה ופשוטה להבנה. יתרה מכך, היות וידע ללא מעשיים לא יוביל אותך לשינוי משמעותי, ניתן יהיה להיעזר בסיוע הצוות שלי בכדי להשלים את הטפסים הנדרשים ולשלוח אותם לחברות השונות (יש בקורס הסברים מפורטים על מגוון אפשרויות ההשקעה).

המטרה של הקורס הייחודי ויקר הערך הזה היא לאפשר לשכבה רחבה מאוד של אנשים לבנות לעצמם ולמשפחות שלהם עתיד כלכלי עוצמתי. זאת באמצעות כלים מתקדמים שהיו שמורים עד היום לעשירון העליון בלבד.

האמת היא שאני רואה בזה שליחות והתוצאה ממש מרגשת אותי!

 

האם זה הזמן שלך לעבור לשלב הבא וליצור לך ולמשפחתך מצנח זהב?

אם כן,

אחרי מילוי הטופס תגיע לאתר תשלום מאובטח

ושם ניתן לקבל גישה לקורס ולצאת לדרך

לרישום לקורס וקבלת גישה מידית

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.