אג”ח Masters – משקיעים

קורס האג״ח
המקיף והפרקטי בישראל

איך לתכנן ולבנות לך ולמשפחתך עתיד כלכלי בטוח

לרישום לקורס וקבלת גישה מיידית

נכון להיום קורס האג”ח מאסטרס למשקיעים הנו קורס האג”ח הדיגיטלי היחידי המוצע בארץ.

הוא מתחיל ממש מהבסיס ומגיע עד לחומר המתקדם ביותר באגרות חוב.

מה תקבלו בקורס אג״ח מאסטרס למשקיעים?

  • יכולת לנהל תיק השקעות עצמאי שעובד באופן שיטתי ולאורך זמן
  • ידע יקר שמאפשר להוזיל עלויות ולשלם פחות עמלות
  • הגדלה משמעותית של פוטנציאל הרווח ביחס לפיקדונות בבנקים

לחצו כאן לקבלת מדריך לבניית עתיד כלכלי עצמתי ב-3 צעדים

תכנית הקורס

הקורס מחולק ל-16 שיעורים מצולמים, כאשר כל שיעור עוסק בנושא אחר בעולם אגרות החוב. הוא מתחיל ממש מהבסיס ומגיע עד לחומר המתקדם ביותר באגרות חוב, כך שכל אחד, בכל רמת ידע יכול/ה להתחיל את הקורס ולהתקדם בו עד לסיום. מכיוון שהקורס בנוי ומחולק לשיעורים, ניתנת גישה נוחה לכל אחד מהנושאים בנפרד, כך שאם נתקלתם בקושי מסוים, תוכלו בקלות ובמהירות לחזור על החומר בנושא הספציפי בו התקשיתם.

אם חשוב לך רווחים

למי שמעוניין בשיטה שעשויה לייצר לו רווחים גבוהים יותר באופן שיטתי

אם נמאס לך לשלם עמלות

והחלטת לקחת אחריות ולהפסיק לשלם עמלות יקרות ומיותרות

אם הזמן שלך חשוב

ורוצה זמינות בכל מקום, מכל מכשיר ובכל שעה

זה הזמן להירשם לקורס אג״ח מאסטרס למשקיעים

לרישום לקורס וקבלת גישה מיידית

כמה אתה מוכן להשקיע כדי להוסיף עד מאות אלפי שקלים להון העתידי של משפחתך?

אני בטוח שהבנת כבר שכל הכלים שאני חושף בקורס המיוחד הזה מתורגמים באופן ישיר לכסף ולבניית עתיד כלכלי בטוח יותר עבורך ועבור ילדיך.

מניסיוני, מדובר בתוספת פוטנציאלית של מאות אלפי שקלים להון העתידי של משפחתך (תלוי בנקודת ההתחלה כמובן)

מחיר הקורס: 880 ₪ (88×10)

אחריות

חשוב: 100% אחריות, 0% סיכון

אני כאן בשביל לתת לך ערך מקסימלי וכלים שלמיטב ידיעתי אף אחד אחר לא מלמד. אני מאמין שהקורס הזה יקדם אותך לעבר עתיד כלכלי עוצמתי וחיים עם יותר ביטחון, שמחה ושגשוג. לכן, אני נותן לך:

 

14 ימים לבדוק לעומק את הקורס כולו, לעבור וליישם את כל התכנים!

אם תהיה לך תחושה שהקורס לא שווה מעל ומעבר לסכום השקעתך, אחזיר לך את כל כספך, בלי שאלות ובלי אותיות קטנות. יתרה מזאת, אני מוכן שגם הקורס יישאר אצלך. כן, אני עד כדי כך בטוח בערך הגבוה שהקורס הזה ייצר לך!

קורס אג”ח דיגיטלי – ניצול מקסימלי של הזמן שלכם

נכון להיום קורס האג”ח של דרור גילאון הנו קורס האג”ח הדיגיטלי היחידי המוצע בארץ! מה זה אומר? שבניגוד לכל קורס אג”ח אחר בארץ – אין צורך להגיע במיוחד לשום מקום כדי להתחיל את הקורס (פרט למקום עם WIFI) או להתחייב לשעה ספציפית.

הקורס של דרור ניתן לצפיה בכל רגע, בכל שעה, מכל מקום ובכל זמן. אתם יכולים לצפות מהבית, מהעבודה, דרך המובייל, דרך הדסקטופ, דרך הטאבלט – בבוקר לפני העבודה, בהפסקת צהריים, בערב בבית, לבחירתכם!

לא צריך להתחייב ואפשר לשמור על אנונימיות

תחשבו על זה כך – כולנו עסוקים ואין תמיד אפשרות לפנות זמן כדי להגיע במיוחד בערב למכללה שמלמדת קורסים בשוק ההון – זה בהחלט יכול להוות מכשול לרכישת הידע שלכם. כי אתם יודעים איך זה, אתם שומעים שצריך להתחייב ליום או יומיים קבועים בשבוע, ואתם מתחילים לדאוג מה יהיה בבית, או איך תצאו מוקדם מהעבודה, ומה עכשיו לשבת בכיתה עם עוד אנשים, ואולי אתם בכלל רוצים להשאר אנונימיים ולא לחשוף שאתם לומדים על שוק ההון? ולמה אתם בכלל צריכים להתחייב ליום או שעה קבועים בשבוע? אנחנו בעידן של אינטרנט מתקדם, וזה רק הגיוני שגם קורסים בשוק ההון יהיו זמינים מכל מקום ובכל זמן. בקורס אג”ח זה, תוכלו להעשיר את הידע שלכם באג”ח בזמן שאתם בפקקים בדרך לעבודה, בזמן שאתם בשירותים, ממתינים לרופא, מחכים בתור לבנק. ניצול מקסימלי של הזמן שלכם.

מי אני ולמה ללמוד ממני?

קורס האג”ח מועבר במלואו על ידי דרור גילאון – מומחה השקעות, מרצה באקדמיה ומתכנן פיננסי אישי

דרור גילאון הנו בעל נסיון של למעלה מ-18 שנים בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון, מרצה באקדמיה ומתכנן פיננסי אישי. במהלך הקורס דרור משלב את כל הידע התיאורטי הרחב והמעודכן ביותר עם הידע הפרקטי רב השנים שצבר. בנוסף, הוא מגלה את הסודות הקטנים שרק מי שנמצא בעשיה שנים רבות יודע. הידע הרחב והניסיון הרב והמשמעותי בפועל, שמביא איתו דרור לקורס האג”ח הנם אלו שעושים את ההבדל בין “סתם עוד קורס אג”ח” ל”קורס אג”ח מעניין, מעודכן ומחובר להשקעות ועשיה פרקטית בשוק ההון!”

הקורס מעביר ידע פרקטי כיצד להרוויח יותר כסף באמצעות שימוש בהשקעה באגרות חוב, ובסיומו בוגרי הקורס הופכים למשקיעים חכמים יותר וכאלו אשר יכולים לנהל תיק השקעות בצורה יעילה ואפקטיבית הרבה יותר.

ההשקעה שלך בקורס

10 * 88 ש”ח בלבד