אודות


 

 

שלום רב,

שמי דרור גילאון, מומחה השקעות ומתכנן פיננסי אישי, שותף ומנהל השקעות ראשי ב"כל העונות פתרונות פיננסים בע"מ", בעל וותק של למעלה מ-15 שנה בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון (התפקיד האחרון היה מנכ"ל משותף בבית ההשקעות מנורה מבטחים), מרצה באקדמיה ובעל טור שבועי בעיתון כלכליסט. בנוסף כיהנתי בעבר כסמנכ"ל השקעות בקרנות נאמנות של מנורה מבטחים וכמנהל השקעות בכיר בבתי ההשקעות מיטב ואקסלנס. 

לאחר שנים רבות כשכיר בכיר בשוק ההון אני יודע שיותר מידי אנשים מוכשרים, המצליחים מאוד בתחומם, סובלים מתכנון פיננסי לקוי שעולה להם ביוקר לאורך השנים.  הסיבות העיקריות לכך הן חוסר זמן, ידע וריבוי יועצים שאינם מתואמים ביניהם ושלא תמיד רואים את טובתם.  

לוקחים שליטה על העתיד כלכלי

בתכנון הפיננסי Total Life אני מחזיר ללקוחותיי את השליטה, הביטחון והשקט הנפשי בכל מה שקשור לניהול הכסף ולמימוש היעדים הכלכליים שלהם כאינדיבידואלים וכראשי משפחה. זאת על ידי בניית תוכנית פיננסית מקיפה הלוקחת בחשבון את כלל ההכנסות ונכסי המשפחה אל מול ההוצאות, התחייבויות והיעדים הכלכליים.

בכדי לתמוך בתוכנית וביעדים שנקבעו, אני מבצע אופטימיזציה פיננסית שבה אני דואג שההשקעות הפיננסיות והפנסיוניות, ינוהלו במכשירים הטובים ביותר ובבתי ההשקעות האיכותיים ביותר. במקביל אני מוריד ביטוחים מיותרים ומתאים הגנות מידתיות שיהוו מקור כספי חשוב בעת אירועים בריאותיים עם השלכות פיננסיות כבדות שלקופת חולים ו/או למדינה אין מענה מספק.  

למי מתאים תכנון פיננסי Total Life ?

השירות מתאים לאנשים איכותיים בעלי הון פיננסי ופנסיוני של מיליון שקלים ומעלה שחשוב להם למקסם את ההכנסות הפסיביות בעת הפרישה כך שיוכלו לחיות ברווחה, בביטחון ובגאווה לאורך כל ימי חייהם. 

באתר תמצאו את מגוון השירותים הפיננסים שאני מספק ללקוחותיי וסרטוני ווידאו ייחודיים שבניתי בכדי לעזור לכמה שיותר אנשים לבנות לעצמם ולמשפחתם עתידי כלכלי טוב יותר

גילוי נאות

לקוח נכבד,

אני מתכבד להביא לידיעתך, טרם החתימה על הסכם התקשרות הכולל בתוכו התייחסות למוצרים פיננסים, כי אני בעל רישיון שיווק השקעות כהגדרתו בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה – 1995 ("חוק הסדרת העיסוק"), ואינני עוסק בייעוץ להשקעות.

בהתאם לאמור בחוק הסדרת העיסוק, אני בעל "זיקה" לנכסים הפיננסים המנוהלים על ידי- הגופים הבאים :

שם הגוף

שם הקרן

               Mansard Capital

      Sellar Development Fund

     Montreux Capital Managment

     Montreux Healthcare Fund

 

    Darwin Property Investment

         Management Limited

              

       The Darwin Leisure Property

                 Property Fund 

Carlise management company SCA

            long term growth fund

               Glide Capital

                Smart Life Fund

                 INHouse

                        Intego

                       אי.בי.אי

                         Comrit

                           ILS

                          SBL

                          CCF

                     פנשו נדל"ן

             Memory Care Fund

                   טנדאם קפיטל

              Golden bridge Fund

       Prestige Alternative Finance

 

        Prestige Alternative fund

     GSA Coral Student Portfolio 

Commercial Finance Opportunities

 

לאור הזיקה שלי לנכסים הפיננסיים של הגופים האמורים, קיימת האפשרות שאעדיף את הנכסים הפיננסיים של הגופים האמורים שיש לי זיקה אליהם על פני נכס פיננסי אחר, הדומה מבחינת התאמתו ללקוח לאותו נכס פיננסי, שאין לי זיקה אליו.

סרטון פעילות

תכנון פיננסי אישי ומקצועי 


מוזמנים ליצור קשר