הרווח שלך. ההצלחה שלנו.

“סוד ההליכה על המים, טמון בידיעה היכן מונחות האבנים”

בין לקוחות המשרד משפחות, אנשי עסקים ומשקיעים פרטיים, הנהנים מייעוץ ומליווי צמוד בבניית ההון והחוסן הכלכלי וממרכז ידע לבניית עושר, באמצעות קורסי השקעות, מדריכים פיננסיים, כנסים מקצועיים וובינרים לבניית תיק השקעות מנצח. דרור גילאון שייך לקבוצה מצומצמת של מומחים המחזיקים בשני רישיונות – רישיון השקעות מטעם הרשות לניירות ערך ורישיון פנסיוני מטעם רשות שוק ההון במשרד האוצר.
20 שנות ניסיון
0 מיליארד
היקף נכסים מנוהלים
0 שנות ניסיון
פרקטי בניהול השקעות
0 מיליון
היקף נכסים בקרנות אלטרנטיביות

על המשרד שלנו

בעולם של חוסר ודאות ואפשרויות השקעה רבות, מגוונות ומתקדמות, חשוב שיהיו לצידכם אנשי השקעות מנוסים ואובייקטיבים שמחויבים רק לכם.

כמי שהובילו כמה מבתי ההשקעות הנחשבים בישראל, אנחנו מכירים את מנהלי ההשקעות המצטיינים ואת תחומי המומחיות של הגופים השונים. בנוסף, אנו מכירים היטב את אפשרויות ההשקעה המועדפות, הגורמים המשפיעים על ביצועי ההשקעות, והצרכים של משפחות שצברו הון משמעותי.

יש לנו כיום את הזכות הגדולה לבחור לטפל באופן אישי בלקוחותינו. המשמעות היא שאנחנו (דרור ונדב), תמיד מלווים את הלקוחות בהחלטות המקצועיות, ולא שואפים להביא עובדים זוטרים שיפגשו עם הלקוחות או יטפלו בצרכים שלהם לאחר שהצטרפו למשרד.

דרור גילאון

מומחה השקעות ומתכנן פיננסי אסטרטגי בעל ראיה כוללת המותאמת לצרכים האישיים והייחודיים של כל משפחה או יחיד. כיהן בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון. לשעבר מנכ”ל בית ההשקעות של מנורה-מבטחים. בעל ניסיון של מעל 20 שנה בניהול ותכנון פיננסי. בעל טור שבועי קבוע בכלכליסט, מרצה באקדמיה ובשוק ההון בכל הנוגע לבניית הון וניהול עושר.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות במימון ומערכות מידע מהמכללה למנהל, ו -MBA, התמחות במימון מאוניברסיטת בר אילן.

נדב גורדון

מתכנן פיננסי אסטרטגי ומומחה להשקעות אלטרנטיביות. במהלך 6 שנות פעילותו בלונדון צבר ידע וניסיון בהשקעות פיננסיות וריאליות כמו גם ניסיון בינלאומי בניהול השקעות למשפחות אמידות וביזמות בינלאומית. מילא שורה של תפקידים בכירים בבתי ההשקעות של פסגות ומנורה מבטחים.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (בהצטיינות) ו – MBA מהאוניברסיטה העברית.

רוצה להכיר אותנו יותר? תן לנו להוביל את השיחה על ההצלחה שלך

אנו מתמחים בניהול כספם של יחידים, בעלי משפחות וחברות שצברו הון נזיל (כולל קופות גמל וקרנות השתלמות) של 5 מיליון ש״ח ומעלה.