אודות

“סוד ההליכה על המים, טמון בידיעה היכן מונחות האבנים”

בין לקוחות המשרד משפחות, אנשי עסקים ומשקיעים פרטיים, הנהנים מייעוץ ומליווי צמוד בבניית ההון והחוסן הכלכלי וממרכז ידע לבניית עושר, באמצעות קורסי השקעות, מדריכים פיננסיים, כנסים מקצועיים וובינרים לבניית תיק השקעות מנצח. דרור גילאון שייך לקבוצה מצומצמת של מומחים המחזיקים בשני רישיונות – רישיון השקעות מטעם הרשות לניירות ערך ורישיון פנסיוני מטעם רשות שוק ההון במשרד האוצר.

דרור גילאון
שותף מנהל

מומחה השקעות ומתכנן פיננסי אסטרטגי בעל ראיה כוללת המותאמת לצרכים האישיים והייחודיים של כל משפחה או יחיד. כיהן בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון. לשעבר מנכ”ל בית ההשקעות של מנורה-מבטחים. בעל ניסיון של מעל 20 שנה בניהול ותכנון פיננסי. בעל טור שבועי קבוע בכלכליסט, מרצה באקדמיה ובשוק ההון בכל הנוגע לבניית הון וניהול עושר.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות במימון ומערכות מידע מהמכללה למנהל, ו -MBA, התמחות במימון מאוניברסיטת בר אילן.

נדב גורדון
שותף מנהל

מתכנן פיננסי אסטרטגי ומומחה להשקעות אלטרנטיביות. במהלך 6 שנות פעילותו בלונדון צבר ידע וניסיון בהשקעות פיננסיות וריאליות כמו גם ניסיון בינלאומי בניהול השקעות למשפחות אמידות וביזמות בינלאומית. מילא שורה של תפקידים בכירים בבתי ההשקעות של פסגות ומנורה מבטחים.
בעל תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (בהצטיינות) ו – MBA מהאוניברסיטה העברית.

כנס השקעות 14.01.2022
איך לבנות תיק השקעות מנצח ולמקסם את
העתיד הכלכלי שלך ושל המשפחה שלך
הידע והכלים המעשיים שתקבלו בכנס עשויים לאפשר לכם
ליהנות מתוספת של מאות אלפי שקלים להון הפיננסי שלכם
ויעניקו לכם שקט נפשי, גאווה וביטחון בזמן הפרישה לגמלאות.
הכנס מתאים לכל מי שרוצה להבטיח את העתיד הכלכלי
שלו ושל משפחתו, ללא תלות ברמת הידע שלו בשוק ההון.


להרשמה ופרטים נוספים

“ההרצאות של דרור לא משתוות לאף סרטון יוטיוב שעוסק בתחום. הרמה שלו, והידע המקצועי שלו פשוט מדהימים. למדתי ממנו המון על תחום ההשקעות וניהול הכסף”

גיא אבנר