אופטימיזציה פיננסית

אופטימיזציה פיננסית

ניתוח מקיף של התיק הפיננסי והפנסיוני המוודא שיש לכם את ההגנות הנדרשות (אך הלא מוגזמות) לסיכונים פיננסיים ו/או בריאותיים והמלצות לפעולה שראות רק את טובתכם.


מהות השירות

למי מתאים השירות

ישנה נקודה בחיים שאתם אומרים לעצמכם די! הגיע הזמן לדאוג לכסף שלנו, לעתיד שלנו ולמשפחה שלנו. לא ייתכן שאנחנו מתעסקים בכל כך הרבה דברים ובסוף מזניחים את עצמנו ואת אהובנו. מהיום אנחנו מכניסים מומחה שיהיה בצד שלנו ויעזור לנו ליצור תמהיל פיננסי, פנסיוני וביטוחי שיעבוד בשבילנו באופן אופטימלי. אנחנו רוצים להפסיק לשלם עמלות גבוהות מידי שמשאירות אותנו עם פחות כסף, רוצים שהכסף שלנו ינוהל בגופים ובמכשירים הטובים ביותר, שנפסיק לשלם על ביטוחים מיותרים, שנוודא שהמשפחה שלנו מוגנת ושנפסיק לקבל הצעות מסוכני ביטוח ובנקים שאינם רואים בהכרח את טובתנו.

בשירות זה אבצע עבורכם ניתוח מקיף של התיק הפיננסי והפנסיוני ואוודא שיש לכם את ההגנות הנדרשות (אך לא מוגזמות) לסיכונים שעלולים לחסל פיננסית ו/או בריאותית את המשפחה. בסוף התהליך תקבלו חוברת המרכזת את כל החסכונות הפנסיונים שלכם (לעיתים גם תגלו שצצו לכם עשרות אלפי שקלים שלא זכרתם שקיימים), הביטוחים והכי חשוב המלצות לפעולה שראות רק את טובתכם. בשלב זה תוכלו ללכת וליישם את ההמלצות בעזרת סוכן ביטוח המתוגמל מהחברות עצמן.

כל מי שיש לו הון נזיל (תיק ניירות ערך, פיקדונות, קרנות השתלמות וכיו"ב) של מיליון שקלים ומעלה ומעוניין במומחה פיננסי אובייקטיבי שידאג למקסם את הרווחים מתיק ההשקעות ולמזער את העלויות ההכרחיות של ההגנות למשפחה.

מעוניינים ליצור קשר או להתחיל בתהליך אופטימיזציה פיננסית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


התהליך מורכב משלושה שלבים:

  1. איסוף נתונים – בשלב זה אנו פונים לכל בתי ההשקעות וחברות הביטוח שיספקו את הנתונים הפנסיוניים והביטוחיים שלכם (כולל בני זוג והילדים הגרים בבית). לכל אלו נצרף את הנכסים הפיננסים (תיקי השקעות + פיקדונות) והנכסים הריאלים. כך נקבל את התמונה המלאה של כלל הנכסים הפיננסים, הריאלים והפנסיוניים של המשפחה. 
  2. ניתוח מצב קיים וביצועי אופטימיזציה פיננסית – בשלב זה עיקר העבודה היא שלי ואתם ממשיכים להתעסק בשגרת יומכם. אני מבצע ניתוח של המצב הקיים לעומת המצב האופטימלי ומכין לכם חוברת שתכלול את כל הפעולות המומלצות שיישומן עשוי להיות שווה עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים לאורך השנים.
  3. מפגש אישי להצגת ניתוח המצב הקיים והמלצות ליישום – בשלב זה תקבלו את חוברת האופטימיזציה הפיננסית האישית שלכם, לצד הסברים מפורטים על כל המלצה.

מה כולל השירות

  • ניתוח מקיף של התיק הפיננסי
  • ניתוח מקיף של התיק הפנסיוני
  • ניתוח מקיף של תיק הסיכונים
  • המלצות לפעולה

רוצים לדעת עוד על תהליך האופטימיזציה הפיננסית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


דרור גילאון - מומחה השקעות ומתכנן פיננסי אישי

דרור גילאון הנו מומחה השקעות בעל נסיון של למעלה מ-15 שנים בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון, מרצה באקדמיה ומתכנן פיננסי אישי. לדרור טור שבועי בעיתון כלכליסט למעלה משש שנים, הוא הבעלים של האתר להאצת הידע וההון הפיננסי, היזם והמרצה של קורס אג"ח Masters למשקיעים.

כשמדובר בכסף שלכם ובניהול הסיכונים המשפחתי, חשוב מאוד שהיועץ שלכם יהיה מאיש מקצוע מנוסה, אובייקטיבי ובעל יכולות מוכחות, שיעמוד לרשותכם בכל תנאי שוק, וייתן לכם את השקט הנפשי להתעסק בדברים שאתם רוצים ואוהבים לעשות. 

יש לכם שאלה אודות תכנון פיננסי FPI? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם