בניית הון וחוסן כלכלי

כל חיינו אנחנו עובדים בשביל כסף.
האם אי פעם ניסית לייצר כסף שעובד בשבילך?
כן, זה אפשרי.
גם בתוך שגרת החיים הלוחצת, המחויבויות המשפחתיות,
ההוצאות הלא צפויות, והלחצים הכלכליים – קיימת דרך לניהול פיננסי משפחתי
תקין תוך הכרה בצרכי ההווה וצמחיה כלכלית אל העתיד.

orli
Dror_img_210519
כמתכנן פיננסי ומנהל עושר של משפחות עם הון עצמי של מיליון שקלים ומעלה מגיעים אלי גם לא מעט אנשים שאני מגדיר "בוני עושר", כאלה שעדיין לא צברו הון עצמי של למעלה ממיליון₪ אבל הם בדרך. מדובר בבעלי משפחות שעובדים בעבודות מצוינות וברור שיש להם פוטנציאל ענק ליצירת ביטחון כלכלי אבל הם גם מבינים שללא שיטה ותכנון פיננסי, הם יישארו לנצח במרוץ העכברים. עד כה הצטערתי להגיד לאותם אנשים נפלאים שאני לא יכול לטפל בהם היות וטרם צברו את ההון המינימלי  ואז פגשתי את אורלי רובין המתמחה בצמיחה כלכלית ובניית עושר ויחד החלטנו ללוות גם משפחות בדרך לבניית הון.

מדוע בעצם חשובה הסתכלות אובייקטיבית ומקצועית?

במהלך החיים אנו נדרשים מידי פעם להתייעץ עם גורמים שונים בנושאי ביטוחים, פנסיות והשקעות. גם בהנחה וכל אחד מהגורמים הללו יניב את הייעוץ הטוב ביותר בתחומו, עדיין תהא לו ראייה נקודתית המתמקדת על תחום הייעוץ שלו בלבד.

בתהליך התכנון והליווי הכלכלי עם אורלי, העבודה נעשית מול גוף מרכז אחד אשר פועל לשימור והגדלת ההון המשפחתי שלך מתוך ראיה כוללת ואסטרטגית. התוכנית כוללת אופטימיזציה פיננסית הנבנית ומיושמת על ידי דרור גילאון, מומחה השקעות ומתכנן פיננסי אישי, בעל וותק של למעלה מ-17 שנה בשוק ההון. המעטפת של אנשי המקצוע הוותיקים והמקצועיים השותפים לתהליך, מייצרת תוכנית אשר כוללת ייעול בתחומי הפנסיה, הביטוחים השונים, וכן בתחום ההשקעות – תוך ניהולו של גורם אחד אשר רואה ממעוף הציפור את נתיבי הצרכים הפיננסים השונים ואת נקודות ההשקה ביניהם. צורת עבודה כזו, מול גורם אחד, חוסכת עלויות מיותרות ומייצרת עבורך אופטימיזציה של ניהול כלכלי משפחתי. 

להשארת פרטים וקביעת פגישת יעוץ ומיפוי כלכלי ללא עלות

אלו הם הנושאים העיקריים אליהם אנו מתייחסים בתהליך בניית עושר ואשר יכולים לייצר שינוי משמעותי במצבכם הכלכלי

אורלי רובין

יועצת כלכלית בכירה המתמחה בליווי ותכנון פיננסי, ליוותה בעשור האחרון מאות משפחות ופורשים של צה"ל בתהליכי תכנון כלכלי למשפחות עם התמקדות בבניית חוסן כלכלי וצמיחה. עד לאחרונה ניהלה אורלי קרנות השקעה בנדל"ן בארצות הברית ובינהם – Hap Venture Fund , קרן אשר הייתה אחת ממייסדיה, וקרן אינטגו. קודם לכן פעלה בהובלה וניהול שיווק ופיתוח עסקי בחברות בינלאומיות בתחום ההי טק וסימולציה רפואית. אורלי בוגרת התכנית למנהלים בבית ספר למנהל עסקים ע"ש רקנאטי באוניברסיטת תל אביב, ומחזיקה בתואר MPS מאוניברסיטת ניו יורק. כמו כן, אורלי מרצה וכותבת בפורומים שונים בנושאי התנהלות כלכלית והשקעות וביניהם "מיומנה של משקיעה" באתר "סלונה", "מיומנה של משקיעה מתחילה" בגלובס, ועוד, וכן פועלת כמנטורית המלווה נשים בתהליכי צמיחה כלכלית. אורלי חברה ב – Advisory Board של מספר יזמים ויזמיות צעירים בתחומי השקעות נדל"ן וטכנולוגיה.

למידע נוסף : 0523645022  | orli@drorgilon.co.il

להורדת סדרת ראיונות בנושא בניית עושר

דרור גילאון

מומחה השקעות ומתכנן פיננסי אישי של משפחות עושר, בעל רישיון השקעות מהרשות לניירות ערך ורישיון פנסיוני של רשות שוק ההון. דרור מרצה באקדמיה, בעל טור שבועי בעיתון כלכליסט מאז שנת 2011, שותף ומנהל השקעות ראשי "כל העונות פתרונות פיננסים בע"מ". דרור כיהן בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון וביניהם מנכ"ל משותף של בית ההשקעות מנורה מבטחים, סמנכ"ל השקעות בקרנות הנאמנות של מנורה וראש צוות בניהול התיקים של מיטב. דרור הוא המנחה של "בוקר של שיטת השקעות מנצחת" כנס מרתק שהוגדר כ"Game Changer" פיננסי.

להשארת פרטים וקביעת פגישת יעוץ ומיפוי כלכלי ללא עלות

למידע נוסף : 0523645022  | orlirubin1drorgilon@gmail.com
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן