חסכון

יש לכם הון פנוי משמעותי וברצונכם להבטיח את עתידכם הפיננסי ואת העושר האישי והמשפחתי שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לפרטים נוספים לחצו כאן

חיסכון לילדים – מתי מומלץ להתחיל לחסוך עבורם?

אם חשוב לכם לדאוג לעתיד הכלכלי של המשפחה אני מזמין אתכם לכנס המיוחד שלי “בוקר של שיטת השקעות מנצחת”.

המשך קריאה »

שוקלים לקנות דירה כי נמאס לכם לשכור? לא בטוח שזו החלטה כלכלית נכונה

מתלבטים אם לקנות דירה או להישאר בשכירות? אל תמהרו להניח שרק בגלל שהחברים, המכרים או בני המשפחה קונים, גם אתם חייבים לקנות. ההשפעה החברתית עלולה להיות חזקה מאוד, אך חשוב להיצמד לעובדות ולנתונים ולקחת בחשבון פרמטרים רבים

המשך קריאה »

כך תצאו מהמינוס ותגדילו הכנסות

כיצד ייתכן שחלק מהאנשים שקועים בחובות ולא מצליחים לסגור את החודש ואחרים משתמשים בהלוואות בכדי להתעשר ולהגדיל לעצמם את ההכנסה השוטפת?

המשך קריאה »

מהם הקורסים הנפוצים בשוק ההון

מתעניינים בשוק ההון ומתלבטים אם לקחת קורס מקצועי בנושא? בסרטון הנוכחי אני מראה מהם הקורסים הנפוצים בשוק ההון והאם הם מתאימים לכם.

המשך קריאה »

איך לבחור קורס בשוק ההון?

בסרטון הקודם דיברנו על ה”למה” ועל ה”איזה” – למה אתם רוצים ללמוד קורס בשוק ההון ואז איזה קורס ייתן לכם את התוצאות הרצויות להצלחה. בחלק הזה נראה איך בוחרים קורס בשוק ההון שייתן לכם מקסימום תוצאות – נוחות, מקצועיות, ערך גבוה ביחס לעלות וכל זאת מבלי ליפול למלכודות.

המשך קריאה »

האם דווקא טרמפ יחזיר את השפיות לכלכלה

סקירה הנוכחית בשוק ההון צולמה על רקע השבועיים הגרועים ביותר מזה 25 שנה בשוק האג”ח האמריקאי. בסרטון הנוכחי אני מעלה שלוש שאלות חשובות למחשבה

המשך קריאה »

אלו הסיבות שגורמות לציבור להפסיד 250,000 שקלים מבלי לדעת (וזה לא קשור לעמלות)

“ניהול השקעות הוא הרבה פחות מסובך ממה שהוא נראה. השקעות מוצלחות מתאפיינות בלעשות כמה דברים נכון, תוך כדי הימנעות מטעויות רציניות”– ג’ון קליפטון בוגל

המשך קריאה »

למה 90% מהאנשים ירווחו פחות מ-1% בחמש השנים הקרובות?

בניגוד למניות שתיאורטית יכולות להיסחר בכל מחיר (שילוב של היבטים פסיכולוגיים וכלכליים), איגרות חוב צפויות להניב למשקיעים שיחזיקו בהן לפדיון את התשואה הגלומה בהן בלבד – לא יותר ולא פחות.

המשך קריאה »

שודדי התשואה שגוזלים מכם 57,379 שקלים

ניהול תיק השקעות בבנק ו/או בבית השקעות חשוף למספר שודדי תשואה שגורמות למרבית הציבור להפסד משוער של כ- 10,000 שקלים בשנה (והרבה יותר מכך באפקט ריבית דריבית).

המשך קריאה »

ירושה/מכירת נכס/גירושים – מה עושים עם סכום כספי משמעותי שמתקבל פתאום באמצע החיים?

ישנם אנשים שנפגשים עם כסף רב בחייהם כחלק מהליך גירושין שלעיתים כולל מכירת נכס נדל״ני. אחרים מקבלים ירושה גדולה ומתלבטים מה לעשות עם הכסף. האם להשקיע את הכסף בנכס נדל״ני?

המשך קריאה »

מרגישים שתיק ההשקעות מסודר ? שימו לב לפוטנציאל שגלום בדברים שאתם לא יודעים שאתם לא יודעים…

פונים אלינו מדי פעם אנשים עם לא מעט כסף שמרגישים מסודרים. הם מרגישים שהם כבר נמצאים בתוכניות ההשקעה הנכונות, שהחסכונות הפנסיוניים מנוהלים מצוין והביטוחים של כל המשפחה מסודרים בעזרת סוכן ביטוח שעליו הם סומכים.

המשך קריאה »

תמצית מפגש ההשקעות של גילאון גורדון, 6 בדצמבר אייכה, תל-אביב

אי אפשר להישאר אדישים למחירים בשוק, זה הזמן לחזק את תיק ההשקעות ולוודא שהחשיפה לשוק ההון אינה מוגזמת.

המשך קריאה »

ROA – כך תדעו האם שווה לרכוש נכס במינוף

מהו יחס ROA אחת השיטות שמובילות לצמיחה פיננסית של חברות ואנשים ופרטיים היא לרכוש נכסים בעזרת הלוואות. אבל האם תמיד שווה לקחת הלוואה? איך יודעים

המשך קריאה »

למה השקעה באג”ח משתלמת יותר מפיקדון רגיל בבנק?

בכדי להבין מדוע קל יותר להרוויח יותר כסף באמצעות אג”ח בנקים לעומת הפיקדונות בבנקים אני רוצה להציג את הפעילות הבסיסית של הבנקים באמצעות מודל מרווח האשראי. לא לברוח, זה מאוד פשוט. אם נשים רגע את הבנק במרכז הרי שלכל בנק יש מקורות.

המשך קריאה »