מניות

מניות

יש לכם הון פנוי משמעותי וברצונכם להבטיח את עתידכם הפיננסי ואת העושר האישי והמשפחתי שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לפרטים נוספים לחצו כאן

בחנו את עצמכם – האם אתם בשלים לסחור במניות?

לפני שמתחילים עם מסחר במניות, בואו נדבר על כמה דברים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם מתחילים לסחור בפועל. ראשית, לפני התחלה של מסחר במניות בבורסה תוודאו שיש לכם את הידע, הכלים והזמן לנתח את המחיר הכלכלי של המניה לעומת המחיר הנוכחי.

המשך קריאה »

איפה קונים מניות?

אנשים רבים מתלבטים ולא יודעים בעצם איפה קונים מניות ומהן האפשרויות לאדם מן השורה לגבי רכישת המניות בפועל. בפוסט זה אני רוצה להתמקד בדיוק בזה – כיצד ניתן להשקיע בבורסה, או בעצם איך ואיפה לקנות מניות ואיך להתחיל לסחור במניות.

המשך קריאה »

רוצים לסחור נכון במניות? אל תעשו את הטעויות הללו

כשסוחרים במניות חשוב לדבר על כמה אלמנטים (בעיקר פסיכולוגיים) שמניסיוני כדאי מאוד לקחת בחשבון לפני שפונים למסחר במניות. לא בטוחים שהמסחר במניות מתאים לכם?

המשך קריאה »

איפה כדאי לקנות מניות?

אם אתם כבר סוחרים במניות, או חושבים לבצע מסחר במניות, ודאי שאלתם את עצמכם לא פעם איפה הכי משתלם לקנות מניות בפועל.

המשך קריאה »

כך תעריכו מניה בצורה נכונה באמצעות שימוש במכפיל רווח

המטרה העיקרית של מכפיל הרווח היא לאפשר למשקיעים במניות להעריך בקלות ובמהירות יחסית האם מניה מסוימת נסחרת במחיר יקר, הוגן או אטרקטיבי לרכישה.

המשך קריאה »

משתמשים במכפיל רווח כאינדיקציה להערכת חברה? זהירות!

מכפיל רווח הנו כלי עזר לבחירת מניות, אך עם זאת חשוב מאוד להתייחס אל מכפיל הרווח בחשדנות מסוימת, ולא להסתפק בנתון כשלעצמו כאינדיקציה בלעדית להחלטה האם שווה להשקיע בחברה כזו או אחרת.

המשך קריאה »

מהו מכפיל EBITDA וכיצד מחשבים אותו?

מכפיל ה-EBITDA הוא כלי פופולרי מאוד בקרב אנליסטים ומנהלי השקעות מקצועיים אך פחות מוכר לציבור המשקיעים. זאת היות והוא לרוב לא מופיע באתרים הכלכליים ויש להגיע אליו בעזרת הדוחות הכספיים.

המשך קריאה »

כיצד תקטינו את הסיכון בתיק ההשקעות מבלי לפגוע בתוחלת הרווח?

איך מקטינים סיכון בתיק ההשקעות? נניח ויש לכם שני תיקי השקעות על פי הפירוט הבא: תיק א’ – בו הסתברות של 50% שתפסידו 8,000 שקלים והסתברות של 50% שתרוויח 20 אלף שקלים.

המשך קריאה »

כיצד לבחור מניות בעזרת שימוש במכפיל הון

מכפיל הון הוא יחס פיננסי שעוזר למשקיעים לבצע ניתוח מהיר לחברות בבורסה מתוך מטרה לנסות ולזהות מניות שיכולות להיות אטרקטיביות לרכישה ומאידך לראות אם ישנן מניות שכבר כדאי למכור.

המשך קריאה »

כך תעריכו את פוטנציאל הרווח הגלום במניות הבנקים

היום אני רוצה להראות לכם שיטה שתעזור לכם להעריך את פוטנציאל הרווח של מניות הבנקים. תחשבו רגע על המודל העסקי של בנק. ממה הוא מתפרנס? מהפרש בין התמורה שהוא מקבל על ההלוואות והאשראי שהוא מספק לעלות גיוס הכסף שלו.

המשך קריאה »

תמחור מניות

כמה הייתם מוכנים לשלם על חברה שבעשר השנים האחרונות הרוויחה בממוצע מיליון דולר בשנה? אם מסתכלים על מה שמגולם היום (דצמבר 2019) במדד המניות החשוב בעולם (אס.אנד.פי 500) אז התשובה היא שהמשקיעים מוכנים לשלם $30,540,000.

המשך קריאה »

מהו רווח למניה וכיצד מחשבים אותו ומשתמשים בו?

רווח למניה בפוסט הנוכחי אני רוצה להתייחס לאחד המספרים המסקרנים והחשובים ביותר בדוחות הכספיים של חברה והוא הרווח למניה. מדובר במספר שמעניין משקיעים, אנליסטים וכמובן את

המשך קריאה »