צעד שלישי: מה גורם לך להרוויח הרבה פחות מההשקעות שלך?

 

חברים,
כל הכבוד שאתם צופים בצעד השלישי במדריך ליצירת עתיד כלכלי עוצמתי. בצעדים הקודמים ראינו כמה חשוב להשקיע מוקדם ככל שניתןבאופן קבוע ואוטומטי. היום אני רוצה להזהיר אותכם מאחד משודדי התשואה שעלול לכרסם לכם בהון ולפגוע לכם בעתיד הכלכלי.

לשודד קוראים מסחר עצמי במניות. תראו, כל אחד רוצה להרגיש שהוא פיצח את השיטה והפך למשקיע גדול. האמת, שזה גם די נחמד להשקיע, הרי אני בעצמי ניהלתי כ-12 מיליארד שקלים כשהייתי סמנכ”ל השקעות במנורה מבטחים קרנות נאמנות. השאלה היא כמה התחביב הזה עולה לכם והאם אתם מקבלים תמורה מספקת עבור המחיר.

בואו נעשה תרגיל קצר, אני אומר שם של חברה ואתם תדמיינו את המוצר המוביל שלה. נתחיל מפרארי, איזו תמונה עולה לכם בראש שאני אומר פרארי? אצל מרבית האנשים עולה מיד רכב ספורט בצבע אדום. איזו תמונה עולה לכם בראש שאני אומר רולקס? ברור ששעון, לא סתם שעון, שעון יוקרתי. ובן גירס – גלידה, גלידת שוקולד או ווניל עם עוגיות מה מאפיין את שלוש החברות האדירות האלו?

פוקוס – מדובר בחברות שממוקדות במוצר אחד אבל עושות אותו מצוין. חברים יקרים, ההצעה הכי טובה שאני יכול לתת לכם היא להיות מצוינים במה שאתם עושים וכך לתת מלא ערך למעסיק או ללקוחות שלכם ועל הדרך להרוויח יותר כסף.

העניין שאם אתם לא מנהלי השקעות במקצוע שלכם, ההתעסקות בבחירת מניות או איגרות חוב של חברות באופן עצמאי תגרום לאחת משתי האפשרויות הבאות:

אפשרות אחת – לא תשקיעו מספיק זמן במחקר אחר החברות שרכשתם לתיק ההשקעות שלכם ופתאום תמצאו את עצמכם מחזיקים במניה שמתרסקת.

האפשרות השניה היא שתעשו איזשהו קורס בניתוח טכני או שתורידו איזשהו מדריך לבחירת מניות ותמצאו את עצמכם מבזבזים מלא זמן ולאו דווקא עושים תשואה טובה יותר מאשר המומחים שמבלים את מרבית יומם מול המסכים.

עכשיו אם במקום לבזבז זמן על קריאת דוחות כספיים או שרטוטי קווי מגמה עבור כל נייר ערך
שאתם מחזיקים, תתמקדו בלהיות מעולים בתחום שלכם, וזה בטוח יניב לכם רווחים גבוהים יותר
לאורך זמן.

ההצעה שלי, תשתמשו במכשירי ההשקעה המתאימים ביותר, של הגופים המקצועיים ביותר ואשר כוללים מנגנוניים החוסכים בתשלומי מס ועמלות. אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם או לתת למומחה השקעות שזה הפוקוס שלו, לעשות את זה עבורכם.

בכל מקרה, אני מדבר על המכשירים האלו ועל כלים פרקטיים נוספים שיאפשרו לכם למקסם את
העתיד הכלכלי שלכם בכנס הדגל שלי שנקרא בוקר של שיטת השקעות מנצחת. מחיר הכרטיס לכנס סמלי יחסית לערך העצום שמקבלים בו ואני ממש משוכנע שמדובר בבוקר חובה עבור כל מי שחש אחריות כלפי העתיד הכלכלי שלו ו/או של משפחתו.

לפרטים נוספים והרשמה לחצו על הקישור המצורף.

לחצו כאן לקבלת מדריך לבניית עתיד כלכלי עצמתי ב-3 צעדים

זהו, עד כאן המדריך הממוקד לבניית עתיד כלכלי עוצמתי.

אני מזכיר את שלושת הצעדים שהם הבסיס להצלחה בתחום: להתחיל להשקיע כמה שיותר מוקדם וליהנות מהכוח של הריבית דריבית. להפוך את ההשקעה החודשית לאוטומטית באמצעות הוראת קבע והפרדת חשבון ההשקעות מחשבון הבנק השוטף.

והצעד השלישי, להימנע משודדי התשואה, בדוגמה שנתתי לכם היום, השודד הוא ניסיון לבחירה
סלקטיבית של מניות ואיגרות חוב של חברות.

תודה רבה וכל הכבוד על ההשקעה בנכס הכי חשוב שלכם – עצמכם.