תכנון פיננסי TOTAL LIFE

תכנון פיננסי TOTAL LIFE

מהות השירות

חבילת שירות מקיפה המתאימה לאנשים עסקים, קרייריסטים ופנסיונרים המעוניינים לדאוג להגשמת היעדים הכלכליים של משפחתם, תוך כדי מזעור סיכונים ומקסום ההכנסות הפסיביות בעת הפרישה. זאת בכדי שיוכלו לחיות ברווחה, בביטחון ובגאווה לאורך כל ימי חייהם.

התהליך מורכב משלושה שלבים:

 1. תכנון פיננסי – שלב זה כולל שלושה מפגשים, כאשר המפגש הראשון הוא לצורך היכרות והבנת היקף העבודה הנדרש. המפגש השני הוא לצורך איסוף נתונים שישרתו את התכנון הפיננסי והמפגש השלישי יעסוק בסיכום והצגת ההמלצות. בסוף שלב זה אתם מקבלים חוברת הכוללת ניתוח מצב קיים, המלצות לפעולה ותוכנית כלכלית שתביא אתכם למצב הרצוי.
 2. ביצוע – בשלב זה נהפוך את ההמלצות למציאות בשטח ואדאג לקבלת התנאים הטובים ביותר מבתי ההשקעות וחברות הביטוח ולהשלמה מדויקת של הפעולות עליהן החלטנו.
 3. ליווי שוטף –תוכנית כלכלית צריכה להתאים את עצמה למציאות המשתנה ולכן מיד עם סיום בניית התוכנית אנו קובעים פגישה תקופתית שבה נבצע את ההתאמות הנדרשות בתוכנית המסטר. כמובן שבמידת הצורך ובהתאם לנסיבות, ניתן להקדים את הפגישה.

מה כולל השירות

 • ניתוח מקיף של התיק הפיננסי
 • ניתוח מקיף של התיק הפנסיוני
 • ניתוח מקיף של תיק הסיכונים
 • המלצות לפעולה
 • יישום ההמלצות
 • לווי שוטף ומענה להתייעצויות כלכליות
 • פגישה תקופתית
 • קורס אג"ח Masters למשקיעים – קורס השקעות דיגיטלי בהדרכתי אשר מיועד לכל אחד מבני המשפחה שמעוניין לצבור ידע מעשי בשוק ההון.

מעוניינים ליצור קשר או להתחיל בתהליך תכנון פיננסי Total Life? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


דרור גילאון - מומחה השקעות ומתכנן פיננסי אישי

דרור גילאון הנו מומחה השקעות בעל נסיון של למעלה מ-15 שנים בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון, מרצה באקדמיה ומתכנן פיננסי אישי. לדרור טור שבועי בעיתון כלכליסט מאז שנת 2011, הוא הבעלים של האתר להאצת הידע וההון הפיננסי, היזם והמרצה של קורס אג"ח Masters למשקיעים.

כשמדובר בכסף שלכם ובניהול הסיכונים המשפחתי, חשוב מאוד שהיועץ שלכם יהיה מאיש מקצוע מנוסה, אובייקטיבי ובעל יכולות מוכחות, שיעמוד לרשותכם בכל תנאי שוק, וייתן לכם את השקט הנפשי להתעסק בדברים שאתם רוצים ואוהבים לעשות. 

יש לכם שאלה על תכנון פיננסי או אופטימיזציה פיננסית ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם