הזוג שעסוק בקריירה מרתקת ומעוניין בניהול אחראי של הכסף המינימום מעורבות.

"פוקוס הוא המפתח להצלחה בחיים וזו בדיוק הסיבה שהגענו אליכם, אנחנו מחפשים אנשי אמון מעולים ואחראיים שידאגו לכסף שלנו, ויתנו לנו את השקט הנפשי להצטיין בעיסוק שלנו"

אפרת ועומר הגיעו אלינו דרך המלצה וכך גם מרבית הלקוחות שלנו בשנים האחרונות. מבחינתנו מדובר בדרך הגיוס המחמיאה והמשמחת ביותר שכן היא מלמדת על כך שאנחנו מצליחים לתת ערך אמיתי ללקוחות שלנו והם יודעים להעריך זאת. בנימה אישית נספר שאנחנו מרגישים סיפוק רב ממערכות היחסים שיש לנו עם לקוחותינו ויש לנו זכות גדולה לנהל את כספם של אנשים מאד איכותיים.

א' וע', באמצע שנות הארבעים לחייהם, מהווים דוגמה מצוינת לאנשים מוכשרים ואיכותיים הנמצאים בעיצומה של קריירה מרשימה. א' מנהלת בכירה בחברה גלובאלית העוסקת בהייטק רפואי וע' הוא רופא אף אוזן גרון. בפגישה הראשונה הם סיפרו לנו כמה הם נהנים מהעובדה שלהם מצד אחד וכמה הם עמוסים מהצד השני. בנוסף לעבודה יש להם גם שני ילדים כך שהרבה זמן פנוי לא נשאר להם.

במהלך הפגישה שאלנו די הרבה שאלות והבנו שהיות והם צעירים יחסית (טווח השקעה ארוך) וצוברים סכומים גדולים יחסית, הם מעוניינים בתיק עם רכיבי צמיחה גבוהים יחסית. דבר נוסף שהם ביקשו זה שנדאג שהכסף שלהם ינוהל במקומות הטובים ביותר ושנספק פתרון אוטומטי לכסף שמצטבר בחשבון הבנק בכל חודש ושנהיה עם אצבע על הדופק למקרים הבאים:

  • אם יש צורך בשינוי בחשיפה לאפיקי ההשקעה השונים.
  • אם יש צורך בשינוי הגופים המנהלים.
  • אם יש הזדמנויות השקעה חדשות.
  • אם צריך לשנות הפקדות שוטפות למוצרים פנסיוניים וקרנות השתלמות.

א' וע' הצטרפו אלינו ביוני 2021 ובאותה תקופה הריבית על איגרות החוב הייתה אפסית. על כן בנינו תיק שהורכב משני רכיבים עיקריים: מניות ואלטרנטיבי (נכסי נדל"ן כבר היו להם). את רכיב איגרות החוב הורדנו מרמה של כ-60% לרמה של כ-15% בלבד. במקום זה יצרנו רגל אלטרנטיבית חזקה באמצעות קרנות מאסטר פאנד שנרכשות דרך חשבון הבנק, וקופות גמל המתמחות בחוב בכיר, שאינו נסחר בבורסה, עם בטחונות.

שנה לאחר שהתחלנו בתהליך היישום הגיעה הזדמנות השקעה יוצאת דופן בקרן ישראלית אלטרנטיבית למימון תביעות משפטיות שאינה חשופה למניות, לאיגרות חוב לנדל"ן ולמחזור הכלכלי. את הקרן מימנו באמצעות סכומים שהצטברו לצד מינוף קל מפוליסת החיסכון שהציעה תנאים נוחים במיוחד – הלוואת גרייס (החזר חודשי של הריבית בלבד ואת הקרן מחזירים בסוף התקופה), בפריים מינוס 0.5% לארבע שנים. מדובר בדיוק בטווח הזמן שהקרן למימון תביעות משפטיות צפויה להסתיים ולהחזיר להם רווחים הגבוהים משמעותית מעלות הריבית.

בפגישה התקופתית האחרונה שקיימנו, שמחתנו להציג לבני הזוג המקסימים שתיק ההשקעות שלהם הניב רווחים גבוהים בהרבה ממדד הייחוס שבנינו עבורם (50% מדד מניות עולמי, 25% מדד All Bond בישראל, 25% מדד אג"ח גלובלי – AGG), זאת בסטיית תקן נמוכה בהרבה.
מהצד שלהם, הם שמחו לציין שהם רגועים מאד עם תיק ההשקעות, מרגישים שהם סומכים עלינו ב-100% ושיש להם את השקט הנפשי להשקיע בקריירה ולדאוג לעתיד הכלכלי של המשפחה. נדב ואני הסתכלנו אחד על השני בסיפוק שהרי בדיוק בשביל זה הקמנו את החברה.

רוצה לדעת עוד? תן לנו להוביל את השיחה על ההצלחה שלך

אנחנו מתמחים בניהול כספם של יחידים, בעלי משפחות וחברות שצברו הון נזיל (כולל קופות גמל וקרנות השתלמות) של 5 מיליון שקלים ומעלה.

דיון פתוח על המאמר

לא נמצאו תגובות על מאמר זה.