ניהול פיננסי ואסטרטגי ללקוחות VIP

ניהול עושר - פמילי אופיס - תכנון פיננסי - השקעות אלטרנטיביות

מייצרים סטנדרט של מצוינות בהשקעות, בכדי לספק ללקוחותינו אמינות, שקיפות, שקט נפשי ותוצאות.

0 מיליארד
היקף נכסים מנוהלים
0 שנות ניסיון
פרקטי בניהול השקעות
0 מיליון
היקף נכסים בקרנות אלטרנטיביות

אודות גילאון-גורדון

עם ניסיון מוכח בניהול של 12 מיליארד שקלים, קבוצת Gilon & Gordon , מתמחה בניהול עושר של לקוחות VIP תוך כדי קביעת סטנדרטים גבוהים בהשקעות, בשירות ובשקיפות. 

הקבוצה מנוהלת על ידי דרור גילאון, לשעבר מנכ"ל בית ההשקעות של מנורה מבטחים, ונדב גורדון, מומחה אסטרטגי להשקעות אלטרנטיביות אשר מילא שורה של תפקידים בכירים בבתי השקעות שונים בארץ ובעולם. כחברת בוטיק עצמאית, לקוחותנו נהנים משילוב ייחודי בין מקצועיות, אוביקטיביות, ויחס חם ואישי. בעלי החברה מחזיקים ברישיון כפול להשקעות ולניהול פנסיוני, דבר המאפשר לנו להשתמש במגוון כלי השקעה הכוללים הטבות מס והפחתה משמעותית בעלויות. בנוסף, הנסיון העשיר שלנו מאפשר לנו גישה לשיתופי פעולה ייחודיים עם קרנות השקעה ופרייווט אקוויטי מובילות בעולם, מוצרים חדשים ובלעדיים, ועוד. 

דרור גילאון

מומחה השקעות ומתכנן פיננסי אסטרטגי בעל ראיה כוללת המותאמת לצרכים האישיים והייחודיים של כל משפחה או יחיד. כיהן בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון. לשעבר מנכ”ל בית ההשקעות של מנורה-מבטחים. בעל ניסיון של מעל 20 שנה בניהול ותכנון פיננסי. בעל טור שבועי קבוע בכלכליסט, מרצה באקדמיה ובשוק ההון בכל הנוגע לבניית הון וניהול עושר.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות במימון ומערכות מידע מהמכללה למנהל, ו -MBA, התמחות במימון מאוניברסיטת בר אילן.

נדב גורדון

מתכנן פיננסי אסטרטגי ומומחה להשקעות אלטרנטיביות. במהלך 6 שנות פעילותו בלונדון צבר ידע וניסיון בהשקעות פיננסיות וריאליות כמו גם ניסיון בינלאומי בניהול השקעות למשפחות אמידות וביזמות בינלאומית. מילא שורה של תפקידים בכירים בבתי ההשקעות של פסגות ומנורה מבטחים.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (בהצטיינות) ו – MBA מהאוניברסיטה העברית.

היתרונות שלנו

ניהול השקעות זה המיומנות שלנו

עם ניסיון עשיר מוכח בניהול השקעות של כ-12 מיליארד שקלים בגופים המובילים בישראל, אנחנו מרגישים מחויבות עמוקה לא רק לביצועים אלא גם לניהול הסיכונים, לריכוז התוכניות השונות בפורטל מאחד ולשקט הנפשי של לקוחותינו. אנחנו שמחים להיות לצד לקוחותינו ולהנגיש להם מוצרי ההשקעה שנמצאים בתיקי ההשקעות של גופי ענק בארץ ובעולם. זאת לצד מכשירי השקעה הכוללים הטבות מס ואשר מנוהלים על ידי מנהלי ההשקעות המצטיינים בארץ ובעולם.

ליצירת קשר
סימן של החברה

מקרים מעניינים מהפעילות שלנו

כמה שווה תוספת תשואה על תיק של 5 מיליון למשך 5 שנים?

ההבדל בשווי התיק לפי תוספת תשואה שנתית באחוזים (ציר X).
חץ פונה למעלה

255,050

1%

520,404

2%

796,370

3%

1,083,265

4%

1,381,408

5%

1,691,128

6%

רוצה להכיר אותנו יותר? תן לנו להוביל את השיחה על ההצלחה שלך

אנו מתמחים בניהול כספם של יחידים, בעלי משפחות וחברות שצברו הון נזיל (כולל קופות גמל וקרנות השתלמות) של 5 מיליון ש״ח ומעלה.