מכשירי השקעה מתקדמים

בתי ההשקעות והבנקים מציעים לציבור להשקיע במניות, באיגרות חוב או בקרנות נאמנות שמשקיעות במניות ו/או איגרות חוב. לצד מכשירי ההשקעה הוותיקים, ניתן היום להשקיע בבורסה במכשירים מתקדמים יותר אשר כוללים ניהול השקעות איכותי יותר, יתרונות מיסויים, צמצום עלויות ניהול ואפשרויות השקעה מגוונות יותר (למשל השקעה בתשתיות, נדל”ן ומרכזים רפואיים).

בשנים האחרונות המכשירים המתקדמים צוברים תאוצה ובחרנו להציג לכם מספר סרטונים שיעזרו לכם להכיר את המוצרים ובהמשך גם להשקיע באמצעותם.


לחצו כאן לקבלת מדריך לבניית עתיד כלכלי עצמתי ב-3 צעדים

חוק פנסיה חובה לעצמאיים – כך תדעו כמה אתם חייבים להפריש

כמעט כל עצמאי או בעל עסק בישראל מוטרד משתי סוגיות מהותיות שבאות בנוסף על האתגרים הרבים הקשורים בפיתוח העסק. הסוגיה הראשונה היא תשלום המס שהוא פשוט מטורף בישראל, והסוגיה השנייה היא הדאגה לפנסיה.

המשך קריאה »

עצמאיים ומפקידים למכשיר פנסיוני?

כשאתם מפרשים לפנסיה אתם זכאים, נכון לשנת 2017, לשתי סוכריות. הסוכרייה הראשונה היא ניכוי מס בשיעור של 11% מההכנסה החייבת, עד לתקרה של 206,400 שקלים בשנה או ממוצע של 17,200 בחודש.

המשך קריאה »

ראש בראש – ניהול תיקים מול פוליסת חיסכון

מטרת המאמר הנוכחי היא לענות על ההתלבטות שקיימת אצל משקיעים רבים, האם להשקעה בניהול תיקים או פוליסת חיסכון? אם יש לכם תיק ניירות ערך המנוהל על ידי מנהל תיקים בבית השקעות ואתם לא ממש מרוצים מהתשואות שייצרו לכם? התחושות שלכם כנראה נכונות.

המשך קריאה »

המחשה מספרית ליתרון מספר 1 של פוליסת חיסכון

בסרטון הקודם הצגתי את שבעת ההבדלים העיקריים בין קרנות נאמנות לפוליסות חיסכון. הראיתי שלהוציא את הפרטים הטכניים, פוליסות החיסכון מהוות אלטרנטיבת השקעה עדיפה על פני קרנות הנאמנות.

המשך קריאה »

ראש בראש – 7 הבדלים קריטיים בין קרנות נאמנות לפוליסות חיסכון

פוליסות חיסכון צוברות תאוצה בשנים האחרונות והגיע הזמן לבדוק מדוע יותר ויותר חוסכים מעדיפים להשקיע בפוליסות חיסכון על חשבון קרנות הנאמנות. מי שמעוניין בהסבר בסיסי יותר על פוליסות חיסכון, מוזמן לצפות בסרטון נפרד בנושא. עכשיו, בואו ניגש ישר למנה העיקרית!

המשך קריאה »

מתקרבים לגיל 60 ? גם על ההטבה החשובה הזו לא תשמעו מהבנק

אתם מתקרבים לגיל 60 ויש לכם בבנק תיקי השקעות הכוללים קרנות נאמנות, מניות, איגרות חוב ופיקדונות? כנראה שאתם יכולים לקבל ייעוץ פיננסי טוב יותר ששווה לכם עשרות אלפי שקלים!

המשך קריאה »

קרן השתלמות לעצמאים

אם יש לכם עסק או שאתם עוסק פטור/מורשה אז אתם רוצים וצריכים שתיהיה לכם קרן השתלמות לעצמאיים. בפוסט הנוכחי תוכלו לראות ו/או לקרוא על כל ההטבות שהמדינה נותנת לכם ואשר שוות לכם הרבה מאוד כסף.

המשך קריאה »

פוליסות חסכון

כמה פעמים שמעתם שהדרך הנכונה ביותר להשקיע בבורסה היא באמצעות תעודות סל ו/או קרנות מחקות. מחקרים רבים שבוצעו על מדדי מניות בעולם הצביעו על כך שמנהלי השקעות מתקשים להכות את השוק ולכן עדיף לחסוך את דמי הניהול ולהסתפק בתשואת המדד.

המשך קריאה »

תיקון 190

השכבה הראשונה בתיקון 190 עומדת על כ-34,080 שקלים ואתם חייבים להכיר אותה לצד היתרונות במעבר בין דורי. זאת לפי שתבצעו את ההפקדה לקופת גמל לפי תיקון 190.

המשך קריאה »