קורס מצנח הזהב

ללמוד השקעות באג״ח

עכשיו יותר מתמיד, זה הזמן לתכנן וליצור לעצמך מצנח זהב לעתיד כלכלי בטוח

מהו קורס מצנח הזהב?

קורס דיגיטלי מקיף לתכנון ובנייה של עתיד כלכלי בטוח, בשיטות שהיו שמורות עד היום לבעלי ההון בלבד. קורס מצנח הזהב ילמד אותך איך להגשים בעצמך את המטרות הפיננסיות שלך ושל משפחתך.

אם ברור לך

שאת ההון העתידי לא בונים מעבודה או משכורת – גם אם היא גבוהה.

אם חשוב לך

לוודא שתהיה לך אפשרות לעזור לילדיך בצמתים החשובים בחייהם.

אם גילית

שהזמן חולף ועדיין לא צברת לעצמך הון או שאתה רוצה לעשות זאת לבד

זה הזמן לתכנן וליצור לעצמך מצנח זהב

מה תקבלו בקורס מצנח הזהב?

9 פרקים עם הדרכות מקיפות שלב אחר שלב בשיטת “איפה צריך ללחוץ”

מחולל פנסיה שיבנה לך תחזית לקצבה הצפויה בגיל פרישה

מערכת תכנון פיננסי ידידותית לבניית תוכנית פיננסית מכוונת יעדים

חוברת “מצנח הזהב” לשינון הכלים שיתקבלו בקורס

מודול הגנה למשפחה להתאמה מדויקת של הביטוחים הנדרשים

גישה לאזור פרטי ובו השוואה בין מוצרי השקעה

תמיכה במילוי טפסים ויישום התוכנית

הקורס מעניין אותך?

התחל להשקיע בהון העתידי שלך ושל משפחתך עם הכלים והמידע הנכונים והמקצועיים אותם פיתח דרור גילאון בשנות הפעילות שלו.

השאר פרטים ונחזור אליך
  תכנית הקורס

  תכנון היעדים הפיננסים
  כבר בפרק הראשון אחשוף בפניך את הדבר החשוב ביותר: איך לתכנן את היעדים הפיננסים כך שעניין התמיכה בילדים והגשמת המטרות האישיות יהפוך מוחשי ובר השגה עבורך. נשמע טריוויאלי, אבל מסתבר ש-97% מהאנשים פשוט לא מתכננים את היעדים הפיננסים ומגלים, מאוחר מידי, שאין להם מספיק כסף לחיות ברווחה או לעזור לילדיהם.
  בניית תחזית להון הפיננסי הצפוי לך ולמשפחתך בכל גיל
  נעשה יחד סדר ונקשר בין התוכניות הפיננסיות הקיימות שלך ליעדים האישיים והמשפחתיים זאת באמצעות עבודה מודרכת מול מערכת התכנון הפיננסי שתקבל בקורס. נבנה את תחזית ההון הצפוי לך בכל גיל לאחר העזרה לילדים ואת אופן מימוש המטרות האישיות כדי שיהיה לך מספיק זמן לבצע את ההתאמות הנדרשות ולהגדיל את סיכוייך להגשמת היעדים.
  מכונת הכסף
  • הפעלת מכונת הכסף תיצור עבורך, בסבירות גבוהה, פער אדיר בין ההון שהיה צפוי לך בהתנהלותך הפיננסית הנוכחית, לבין ההון שיהיה ברשותך לאחר יישום העקרונות שתלמד בשלב זה.
  • אכיר לך שיטה שתאפשר לכסף שלך לגדול לאורך זמן, ללא מאמץ או ידע משמעות בשוק ההון: תוכנית שלושת הממדים לבניית עושר. שיטה מוכחת שתגדיל את העושר, את איכות החיים, את תחושת ההגשמה ואת רמת האושר שלך.
  • אלמד אותך איך להשתמש בכסף שעדיין אין לך וכיצד לשלוח אותו לעבוד בשבילך!
  האצת צבירת ההון, גם בשוק יורד
  • אציג בפניך מכשירי השקעה שיאפשרו לך להמשיך בצבירת ההון גם בשוק יורד.
  • אלמד אותך כיצד למשוך את הנתונים הפנסיוניים שלך מכל החברות בהן נצברו לך כספים במהלך החיים.
  • נזין נתונים למחולל הפנסיה שתקבל במסגרת הקורס, כדי שתדע כבר היום, מהי הקצבה החזויה בגיל הפרישה
  מכשירי השקעה חשובים שהבנקים מסתירים ממך
  • מסתבר שיש כלי השקעה שהבנקים לא מציעים לך, על מנת לא לאבד מקור רווח…
  • אכיר לך את פלטפורמות ה-P2P השונות ואלמד אותך מהם ההבדלים בין התכניות השונות, המתאפיינות בפערים משמעותיים ברמות הסיכון והתשואה הפוטנציאלית.
  • אחשוף בפניך עמוד סודי השמור למקצוענים בלבד, בו תוכל להשוות בין ביצועי החברות השונות ואחוז הנכסים הלא סחירים בהם הן משקיעות.
  • נהפוך יחד את התכנית שלך למעשים משנים מציאות, בעזרת צוות המומחים של הקורס “מצנח הזהב” שיסייע לך במילוי הטפסים והעברתם לחברות השונות, ללא תוספת תשלום.
  תיק השקעות מנצח בניהול עצמי
  • רוצה להשקיע חלק מכספך בעצמך? למד שיטה שתאפשר לך לבנות תיק השקעות מנצח שיעבוד בשבילך, ללא מאמץ!
  • נבנה יחד תיק השקעות המורכב ממגוון נכסים סחירים בעלי מתאם נמוך. (תיק זה הניב תשואה שנתית ממוצעת של 7.25% בתקופה של 20 שנה)
  • אדריך אותך כיצד להמנע מטעויות פסיכולוגיות שמכרסמות ברווחים, וכיצד ליישם את השיטה הבדוקה ליצירת מנגנון לרכישת נכסים טובים שירדו והם במחיר נמוך, ולמכור במחיר גבוה את הנכסים שעלו.
  היערכות נכונה לפרישה
  • פנסיונרים רבים מדווחים שהחיים התחילו מחדש אחרי גיל הפרישה… האם יהיה לך מספיק כסף לאחר יציאתך לגמלאות ?
  • נעבוד מול המסלקה הפנסיונית ואלמד אותך כיצד למשוך את הנתונים הפנסיוניים שלך מכל החברות בהן נצברו לך כספים במהלך החיים.
  • אכנס אתך למחולל הפנסיה המיוחד של הקורס ואראה לך צעד אחרי צעד, היכן צריך ללחוץ ואיזה נתונים עליך להזין בכדי לדעת מהי הקצבה החזויה נטו בגיל הפרישה.
  בניית הגנות למשפחה
  • לקראת סיום הקורס, אלמד אותך לבנות הגנות ביטוחיות מספקות (אך לא מוגזמות) למשפחה שלך – החלק המשלים של התכנון הפיננסי ובניית העושר.
  • יחד, נוודא שההון שאתה בונה באופן עקבי ושיטתי, לא יירד לטמיון בשל אירוע בריאותי לא צפוי.
  • אדריך אותך כיצד לשלוף ולמפות את הביטוחים על שמך, בעזרת אתר הר הביטוח (ייתכן ותופתע לגלות על ביטוחים שלא ידעת על קיומם שעבורם אתה מחויב מידי חודש…)
  • אוביל אותך שלב אחרי שלב במודול הביטוחים הייחודי של הקורס, כדי שתדע מהם הפערים בין הביטוחים הנוכחיים שלך לביטוחים שרצוי שיהיו לך. תהליך זה לבדו יכול לחסוך לך כסף רב ו/או להציל את העתיד הכלכלי של משפחתך.
  •  

  כמה אתה מוכן להשקיע כדי להוסיף עד מאות אלפי שקלים להון העתידי של משפחתך?

  אני בטוח שהבנת כבר שכל הכלים שאני חושף בקורס המיוחד הזה מתורגמים באופן ישיר לכסף ולבניית עתיד כלכלי בטוח יותר עבורך ועבור ילדיך.

  מניסיוני, מדובר בתוספת פוטנציאלית של מאות אלפי שקלים להון העתידי של משפחתך (תלוי בנקודת ההתחלה כמובן)

  מחיר הקורס: 880 ₪ (88×10)

  אחריות

  חשוב: 100% אחריות, 0% סיכון

  אני כאן בשביל לתת לך ערך מקסימלי וכלים שלמיטב ידיעתי אף אחד אחר לא מלמד. אני מאמין שהקורס הזה יקדם אותך לעבר עתיד כלכלי עוצמתי וחיים עם יותר ביטחון, שמחה ושגשוג.

  ניצול מקסימלי של הזמן

  קורס אג”ח דיגיטלי

  נכון להיום קורס האג”ח של דרור גילאון הנו קורס האג”ח הדיגיטלי היחידי המוצע בארץ! מה זה אומר? שבניגוד לכל קורס אג”ח אחר בארץ – אין צורך להגיע במיוחד לשום מקום כדי להתחיל את הקורס (פרט למקום עם WIFI) או להתחייב לשעה ספציפית.

  הקורס של דרור ניתן לצפיה בכל רגע, בכל שעה, מכל מקום ובכל זמן. אתם יכולים לצפות מהבית, מהעבודה, דרך המובייל, דרך הדסקטופ, דרך הטאבלט – בבוקר לפני העבודה, בהפסקת צהריים, בערב בבית, לבחירתכם!

  אנונימיות וללא התחיבות

  תחשבו על זה כך – כולנו עסוקים ואין תמיד אפשרות לפנות זמן כדי להגיע במיוחד בערב למכללה שמלמדת קורסים בשוק ההון – זה בהחלט יכול להוות מכשול לרכישת הידע שלכם. כי אתם יודעים איך זה, אתם שומעים שצריך להתחייב ליום או יומיים קבועים בשבוע, ואתם מתחילים לדאוג מה יהיה בבית, או איך תצאו מוקדם מהעבודה, ומה עכשיו לשבת בכיתה עם עוד אנשים, ואולי אתם בכלל רוצים להשאר אנונימיים ולא לחשוף שאתם לומדים על שוק ההון? ולמה אתם בכלל צריכים להתחייב ליום או שעה קבועים בשבוע? אנחנו בעידן של אינטרנט מתקדם, וזה רק הגיוני שגם קורסים בשוק ההון יהיו זמינים מכל מקום ובכל זמן. בקורס אג”ח זה, תוכלו להעשיר את הידע שלכם באג”ח בזמן שאתם בפקקים בדרך לעבודה, בזמן שאתם בשירותים, ממתינים לרופא, מחכים בתור לבנק. ניצול מקסימלי של הזמן שלכם.

  דרור גילאון

  מי אני ולמה ללמוד ממני?

  קורס האג”ח מועבר במלואו על ידי דרור גילאון – מומחה השקעות, מרצה באקדמיה ומתכנן פיננסי אישי.

  דרור גילאון הנו בעל נסיון של למעלה מ-18 שנים בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון, מרצה באקדמיה ומתכנן פיננסי אישי. במהלך הקורס דרור משלב את כל הידע התיאורטי הרחב והמעודכן ביותר עם הידע הפרקטי רב השנים שצבר. בנוסף, הוא מגלה את הסודות הקטנים שרק מי שנמצא בעשיה שנים רבות יודע. הידע הרחב והניסיון הרב והמשמעותי בפועל, שמביא איתו דרור לקורס האג”ח הנם אלו שעושים את ההבדל בין “סתם עוד קורס אג”ח” ל”קורס אג”ח מעניין, מעודכן ומחובר להשקעות ועשיה פרקטית בשוק ההון!”

  הקורס מעביר ידע פרקטי כיצד להרוויח יותר כסף באמצעות שימוש בהשקעה באגרות חוב, ובסיומו בוגרי הקורס הופכים למשקיעים חכמים יותר וכאלו אשר יכולים לנהל תיק השקעות בצורה יעילה ואפקטיבית הרבה יותר.

  הקורס מעניין אותך?

  התחל להשקיע בהון העתידי שלך ושל משפחתך עם הכלים והמידע הנכונים והמקצועיים אותם פיתח דרור גילאון בשנות הפעילות שלו.

  השאר פרטים ונחזור אליך