המחשה מספרית ליתרון מספר 1 של פוליסת חיסכון

בסרטון הקודם הצגתי את שבעת ההבדלים העיקריים בין קרנות נאמנות לפוליסות חיסכון.

הראיתי שלהוציא את הפרטים הטכניים, פוליסות החיסכון מהוות אלטרנטיבת השקעה עדיפה על פני קרנות הנאמנות. הן נהנות מדחיית מס, מאפשרות להשקיע בנכסים מתוחכמים כמו נדל”ן, קרנות גידור, קרנות השקעה פרטיות, הלוואות פרטיות ועוד. החיסרון העיקרי של הפוליסות (בעיני חלק מהאנשים) הוא דווקא היתרון החשוב ביותר בעיניי. הכוונה היא לכך שהפוליסת החיסכון לא מנוהלת בבנק אלא בחברת ביטוח.

לפרטים נוספים לחצו כאן

בצורה כזו ממשיכים לחסוך גם בחודשים לחוצים מבחינה פיננסית. זאת לעומת חיסכון או השקעה הנמצאים בבנק ושקל מאוד לשבור או למכור בכדי להשתמש בכסף בעת לחץ כלכלי ולו הקל ביותר. יש סרטון נפרד על היתרון החשוב ביותר הזה.

הסרטון הנוכחי מיועד למי שרוצה להתעמק ביתרון שכולם מדברים עליו והוא דחיית המס. אלמנט שקיים בפוליסות החיסכון ואינו קיים בקרנות הנאמנות או בניהול תיקים בבתי ההשקעות. בשלוש וחצי דקות תראו דוגמה מספרית שבאמצעותה אני מסביר כיצד המשקיעים בפוליסות החיסכון מרווחים אלפי שקלים יותר מאשר המשקיעים בקרנות הנאמנות. זאת גם בהינתן תשואות שוות של שני המכשירים. היות ומדובר בנושא מאוד משמעותי לחיסכון שלכם, אשמח לעזור לכם לפתוח פוליסת חיסכון וליהנות מכל היתרונות שלה.

בכדי לעשות זאת, יש להשאיר פרטים בתיבה הנמצאת מתחת לסרטון ואדאג לתיאום פגישה בהקדם.

תיהנו,

דרור

השארת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *