תשואות קופות גמל להשקעה לפי מסלול
נכון ל-30/09/2026
נתונים רשמיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, לכל הגופים. מתעדכן כל חודש.
תשואות קופות הגמל להשקעה של כל הגופים, בשלושת המסלולים המרכזיים: כללי, מניות ואג״ח ללא מניות. כל מסלול מושווה רק למסלולים זהים, לאותה תקופה, מתוך נתוני גמל-נט של רשות שוק ההון.
לצד התשואה לחודש האחרון, מתחילת השנה ול-12 חודשים מופיעים גם 3 שנים ו-5 שנים בממוצע שנתי, היקף הנכסים והצבירה נטו של כל מסלול. הנתונים מתעדכנים כל חודש, כשרשות שוק ההון מפרסמת נתונים חדשים.
השוואה של כל המכשירים, כולל קרנות השתלמות, קופות גמל לחיסכון, פוליסות חיסכון וקרנות פנסיה: השוואת התשואות המלאה
איך להשוות נכון
- משווים מסלול מול אותו מסלול. מסלול מניות ומסלול כללי בנויים אחרת, ולכן הפער ביניהם לא אומר דבר על הגוף שמנהל אותם.
- חודש אחד מושפע בעיקר מתנודות השוק. 3 שנים ו-5 שנים בממוצע שנתי מראים איך המסלול עבר כמה תקופות שונות.
- לצד התשואה מופיעים היקף הנכסים והצבירה נטו: כמה כסף נכנס למסלול פחות כמה יצא ממנו ב-12 החודשים האחרונים.
- התשואה שכל חוסך מקבל בפועל תלויה גם בדמי הניהול שהוא משלם, שאינם מופיעים בטבלה.
- קופות לאוכלוסייה מוגדרת, כמו קופות של עובדי ארגון מסוים, מוסתרות כברירת מחדל, ואפשר להציג אותן במתג שמעל הטבלה.
- אפשר למיין כל עמודה בלחיצה על הכותרת שלה, ולבחור תקופה אחרת בבורר התקופות.
חשיפות נכון ל-30/09/2026: סכום החשיפה שהגוף דיווח חלקי סך נכסי המסלול. חשיפה יכולה לעבור 100% בגלל נגזרים.
קופות גמל להשקעה
מקור: גמל-נט
כללי 13 מסלולים, ועוד 6 לאוכלוסייה מוגדרת
הפער בין המסלול הגבוה לנמוך ב-5 השנים האחרונות: 1.83 נקודות אחוז בשנה, בין 11 מסלולים פתוחים לציבור שיש להם נתון.
| מסלול | חודש אחרון (09/2026) | מתחילת השנה (2026) | 12 חודשים (10/2025 עד 09/2026) | 3 שנים, ממוצע שנתי | 5 שנים, ממוצע שנתי | נכסים (מיליוני ₪) | צבירה נטו, 12 חודשים (מיליוני ₪) | חשיפה למניות | חשיפה לחו"ל | חשיפה למט"ח | נכסים נזילים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| איילון קופת גמל להשקעה כלליאיילון קופות גמל בע"מ · גמל-נט 15970 | -0.10% | לא זמין | לא זמין | לא זמין | לא זמין | 93.5 | לא זמין | 54.0% | 33.6% | 19.8% | 90.9% |
| אינפיניטי גמל להשקעה כלליאינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 9638 | 0.32% | 6.45% | 9.92% | 12.65% | 8.06% | 174.0 | 19.2 | 52.2% | 32.9% | 20.8% | 92.6% |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס כלליאלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 7798 | -0.33% | 6.41% | 8.47% | 12.02% | 6.43% | 3,947.0 | -1,299.0 | 49.0% | 38.3% | 20.8% | 84.0% |
| אנליסט מסלולית - קופת גמל להשקעה כלליאנליסט קופות גמל בע"מ · גמל-נט 7834 | 0.13% | 6.39% | 9.64% | 12.72% | 8.13% | 4,308.9 | 492.6 | 51.4% | 35.5% | 20.1% | 91.3% |
| הפניקס גמל להשקעה כלליהפניקס פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 7908 | 0.09% | 6.64% | 10.87% | 13.24% | 7.66% | 3,254.8 | 551.5 | 49.8% | 52.5% | 19.0% | 82.9% |
| הראל גמל להשקעה כלליהראל פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 8211 | -0.29% | 5.75% | 10.40% | 13.50% | 8.26% | 6,715.4 | 3,720.6 | 48.7% | 38.7% | 19.0% | 85.0% |
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול כלליילין לפידות ניהול קופות גמל בע"מ · גמל-נט 11390 | -0.18% | 5.17% | 8.37% | 12.02% | 7.61% | 3,211.4 | -732.0 | 52.6% | 42.9% | 19.5% | 89.9% |
| כלל גמל לעתיד כלליכלל פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 7988 | 0.10% | 8.37% | 12.90% | 13.62% | 7.96% | 2,112.7 | 455.7 | 52.5% | 49.0% | 19.0% | 80.3% |
| מגדל גמל להשקעה כללימגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ · גמל-נט 7936 | 0.03% | 6.76% | 11.01% | 12.97% | 7.86% | 1,617.3 | 649.4 | 52.3% | 43.9% | 19.5% | 80.1% |
| מור גמל להשקעה - כללימור גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 12538 | -0.19% | 7.35% | 10.31% | 12.82% | 8.13% | 5,971.2 | 268.4 | 52.7% | 50.6% | 18.7% | 78.5% |
| מיטב גמל להשקעה כללימיטב גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 7978 | 0.00% | 6.90% | 10.89% | 13.22% | 8.02% | 3,884.4 | 1,048.0 | 48.7% | 49.1% | 20.3% | 81.4% |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה כללימנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 8675 | 0.13% | 7.08% | 11.49% | 12.90% | 7.78% | 1,617.3 | 174.1 | 51.2% | 46.9% | 18.5% | 79.1% |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדים גמישמנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 14678 | -0.11% | 6.24% | 9.49% | 11.40% | לא זמין | 107.2 | 2.3 | 50.9% | 39.0% | 29.4% | 98.5% |
| גל קופ"ג להשקעה כלליעובדי סקטור מסוייםגל -ניהול קופות גמל לעובדי הוראה בע"מ · גמל-נט 14118 | 0.47% | 6.71% | 9.87% | 11.56% | לא זמין | 10.7 | 6.1 | 46.4% | 31.5% | 20.9% | 100.0% |
| הנדסאים קופה להשקעה - מסלול כלליעובדי סקטור מסוייםהנדסאים וטכנאים - חברה לניהול קופות גמל בע"מ · גמל-נט 14027 | 0.41% | 6.94% | 10.25% | 12.02% | לא זמין | 7.9 | 1.7 | 49.2% | 37.7% | 19.8% | 99.7% |
| יחד רופאים קופת גמל להשקעה - מסלול כלליעובדי סקטור מסוייםיחד רופאים - חברה לניהול קופות גמל בע"מ · גמל-נט 14948 | 0.01% | 5.01% | 8.05% | לא זמין | לא זמין | 1.3 | 0.8 | 45.8% | 31.3% | 26.7% | 93.7% |
| מחוג חיסכון פלוס כלליעובדי מפעל/גוף מסוייםמחוג - מינהל גמל לעובדי חברת חשמל לישראל בע"מ · גמל-נט 13711 | -0.27% | 5.10% | 8.41% | 11.57% | לא זמין | 93.1 | 14.6 | 53.3% | 39.7% | 19.8% | 91.4% |
| עמ"י קופת גמל להשקעה- מסלול כלליעובדי סקטור מסוייםעמ"י - חברה לניהול קופות גמל ענפיות בע"מ · גמל-נט 14077 | 0.30% | 6.14% | 9.58% | 12.43% | לא זמין | 37.9 | 14.1 | 50.8% | 33.3% | 20.0% | 98.4% |
| קופת גמל להשקעה לעובדי האוניברסיטה העברית כלליעובדי סקטור מסוייםחברת הגמל לעובדי האוניברסיטה העברית בע"מ · גמל-נט 12905 | 0.23% | 6.34% | 9.34% | 10.52% | לא זמין | 59.2 | 6.3 | 51.2% | 37.4% | 20.4% | 80.9% |
מניות 13 מסלולים, ועוד 6 לאוכלוסייה מוגדרת
הפער בין המסלול הגבוה לנמוך ב-5 השנים האחרונות: 4.41 נקודות אחוז בשנה, בין 11 מסלולים פתוחים לציבור שיש להם נתון.
| מסלול | חודש אחרון (09/2026) | מתחילת השנה (2026) | 12 חודשים (10/2025 עד 09/2026) | 3 שנים, ממוצע שנתי | 5 שנים, ממוצע שנתי | נכסים (מיליוני ₪) | צבירה נטו, 12 חודשים (מיליוני ₪) | חשיפה למניות | חשיפה לחו"ל | חשיפה למט"ח | נכסים נזילים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| איילון קופת גמל להשקעה מניותאיילון קופות גמל בע"מ · גמל-נט 15972 | 0.27% | לא זמין | לא זמין | לא זמין | לא זמין | 126.6 | לא זמין | 96.3% | 54.9% | 21.4% | 93.5% |
| אינפיניטי גמל להשקעה מניותאינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 11407 | 0.67% | 10.22% | 16.04% | 20.41% | 14.23% | 422.3 | 96.6 | 98.9% | 61.0% | 29.0% | 96.1% |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס מניותאלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 7799 | 0.04% | 10.56% | 13.62% | 19.22% | 10.23% | 4,213.6 | -807.2 | 94.9% | 57.2% | 31.3% | 89.6% |
| אנליסט מסלולית - קופת גמל להשקעה מניותאנליסט קופות גמל בע"מ · גמל-נט 7836 | 0.77% | 11.04% | 15.51% | 20.90% | 12.73% | 6,593.4 | 261.9 | 100.3% | 65.0% | 29.0% | 95.0% |
| הפניקס גמל להשקעה מניותהפניקס פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 7975 | 0.29% | 11.15% | 17.87% | 21.75% | 12.17% | 1,933.2 | 991.7 | 98.8% | 71.1% | 25.6% | 91.9% |
| הראל גמל להשקעה מניותהראל פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 8522 | 0.05% | 9.45% | 17.60% | 24.04% | 14.64% | 7,333.5 | 5,134.8 | 94.0% | 62.6% | 25.0% | 91.8% |
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול מניותילין לפידות ניהול קופות גמל בע"מ · גמל-נט 11394 | -0.08% | 9.30% | 15.01% | 20.11% | 12.63% | 3,339.9 | -365.8 | 99.7% | 70.3% | 26.4% | 93.8% |
| כלל גמל לעתיד מניותכלל פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 7991 | 0.53% | 14.31% | 22.10% | 22.17% | 12.09% | 1,324.5 | 611.0 | 98.1% | 65.8% | 25.1% | 91.6% |
| מגדל גמל להשקעה מניותמגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ · גמל-נט 7934 | 0.47% | 11.03% | 17.92% | 21.62% | 12.54% | 1,482.6 | 828.7 | 99.6% | 60.4% | 26.2% | 91.3% |
| מור גמל להשקעה - מניותמור גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 12537 | 0.37% | 13.63% | 19.36% | 22.48% | 12.71% | 5,146.1 | 794.9 | 99.7% | 71.8% | 26.4% | 85.9% |
| מיטב גמל להשקעה מניותמיטב גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 7860 | 0.43% | 11.76% | 18.64% | 22.19% | 12.71% | 2,183.9 | 984.0 | 100.5% | 72.4% | 30.1% | 90.1% |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניותמנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 15724 | 0.20% | 10.06% | לא זמין | לא זמין | לא זמין | 252.9 | לא זמין | 95.2% | 1.8% | 13.4% | 86.4% |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדי מניותמנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 8683 | 0.11% | 11.59% | 16.71% | 18.04% | 11.93% | 571.7 | 31.8 | 99.5% | 73.4% | 52.9% | 99.5% |
| גל קופ"ג להשקעה מניותעובדי סקטור מסוייםגל -ניהול קופות גמל לעובדי הוראה בע"מ · גמל-נט 14119 | 0.57% | 9.48% | 15.87% | 18.25% | לא זמין | 13.2 | 5.9 | 96.8% | 58.3% | 25.2% | 100.0% |
| הנדסאים קופה להשקעה - מסלול מניותעובדי סקטור מסוייםהנדסאים וטכנאים - חברה לניהול קופות גמל בע"מ · גמל-נט 14028 | 1.20% | 12.53% | 18.34% | 20.45% | לא זמין | 7.0 | 1.4 | 96.6% | 60.4% | 25.6% | 99.8% |
| יחד רופאים קופת גמל להשקעה- מסלול מניותעובדי סקטור מסוייםיחד רופאים - חברה לניהול קופות גמל בע"מ · גמל-נט 14949 | 0.66% | 11.42% | 17.04% | לא זמין | לא זמין | 2.5 | 0.8 | 92.4% | 57.4% | 38.2% | 95.8% |
| מחוג חיסכון פלוס מניותעובדי מפעל/גוף מסוייםמחוג - מינהל גמל לעובדי חברת חשמל לישראל בע"מ · גמל-נט 15444 | -0.11% | 8.28% | 14.06% | לא זמין | לא זמין | 35.0 | 20.2 | 97.6% | 66.5% | 29.0% | 94.3% |
| עמ"י קופת גמל להשקעה מסלול מניותעובדי סקטור מסוייםעמ"י - חברה לניהול קופות גמל ענפיות בע"מ · גמל-נט 14079 | 0.58% | 9.87% | 16.34% | 20.13% | לא זמין | 20.3 | 8.8 | 98.1% | 63.5% | 27.9% | 97.7% |
| קופת גמל להשקעה לעובדי האוניברסיטה העברית מניותעובדי סקטור מסוייםחברת הגמל לעובדי האוניברסיטה העברית בע"מ · גמל-נט 13680 | 0.86% | 13.07% | 18.82% | 18.16% | לא זמין | 75.4 | 10.7 | 97.5% | 62.6% | 26.3% | 92.7% |
אג"ח ללא מניות 11 מסלולים, ועוד 1 לאוכלוסייה מוגדרת
הפער בין המסלול הגבוה לנמוך ב-5 השנים האחרונות: 3.27 נקודות אחוז בשנה, בין 7 מסלולים פתוחים לציבור שיש להם נתון.
| מסלול | חודש אחרון (09/2026) | מתחילת השנה (2026) | 12 חודשים (10/2025 עד 09/2026) | 3 שנים, ממוצע שנתי | 5 שנים, ממוצע שנתי | נכסים (מיליוני ₪) | צבירה נטו, 12 חודשים (מיליוני ₪) | חשיפה למניות | חשיפה לחו"ל | חשיפה למט"ח | נכסים נזילים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| איילון קופת גמל להשקעה אשראי ואג"חאיילון קופות גמל בע"מ · גמל-נט 15971 | -0.87% | לא זמין | לא זמין | לא זמין | לא זמין | 1.9 | לא זמין | 0.0% | 7.8% | 3.1% | 89.6% |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס אשראי ואג"חאלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 7801 | -1.12% | 1.49% | 2.42% | 4.73% | 2.42% | 123.5 | -24.6 | 5.1% | 18.3% | 5.0% | 89.7% |
| אנליסט מסלולית - קופת גמל להשקעה אשראי ואג"חאנליסט קופות גמל בע"מ · גמל-נט 7837 | -0.42% | 2.75% | 4.44% | 5.41% | 2.50% | 98.5 | 33.0 | 0.8% | 3.1% | 4.1% | 94.1% |
| הפניקס גמל להשקעה אשראי ואג"חהפניקס פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 7905 | -0.43% | 2.03% | 3.10% | 5.37% | 2.75% | 141.9 | 26.8 | 0.3% | 22.2% | 8.6% | 81.3% |
| הראל גמל להשקעה אשראי ואג"חהראל פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 15283 | -0.32% | 3.17% | 4.93% | לא זמין | לא זמין | 106.1 | 79.1 | 4.7% | 2.3% | 0.0% | 99.1% |
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול אשראי ואג"חילין לפידות ניהול קופות גמל בע"מ · גמל-נט 11391 | -0.30% | 2.42% | 3.87% | 5.99% | 3.63% | 98.1 | -0.4 | 11.6% | 16.3% | 7.0% | 87.7% |
| כלל גמל לעתיד אשראי ואג"חכלל פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 7989 | -0.55% | 2.98% | 4.54% | 6.01% | 2.79% | 56.8 | 11.2 | 4.7% | 16.5% | 6.1% | 88.0% |
| מגדל גמל להשקעה מסלול אשראי ואג"חמגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ · גמל-נט 14944 | -0.54% | 2.33% | 3.86% | לא זמין | לא זמין | 48.7 | 27.9 | 5.0% | 19.7% | 5.6% | 79.3% |
| מור גמל להשקעה - אשראי ואג"חמור גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 14482 | 0.04% | 4.08% | 6.36% | 8.86% | לא זמין | 303.0 | 103.0 | 3.2% | 8.7% | 5.3% | 76.6% |
| מיטב גמל להשקעה אשראי ואג"חמיטב גמל ופנסיה בע"מ · גמל-נט 7862 | -0.50% | 2.56% | 4.33% | 6.00% | 3.36% | 207.4 | 40.2 | 3.8% | 23.0% | 6.4% | 81.1% |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול אשראי ואג"חמנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ · גמל-נט 13354 | -0.42% | 3.51% | 5.73% | 7.05% | 5.69% | 80.0 | 9.6 | 22.4% | 25.3% | 14.3% | 90.3% |
| הנדסאים קופה להשקעה - מסלול אשראי ואג"חעובדי סקטור מסוייםהנדסאים וטכנאים - חברה לניהול קופות גמל בע"מ · גמל-נט 14029 | -0.43% | 3.47% | 5.53% | 6.69% | לא זמין | 0.9 | 0.3 | 16.3% | 15.2% | 6.5% | 99.9% |
בשורה התחתונה: הלוח מראה איך עשה מסלול. הוא לא מראה אם המסלול מתאים לכם, כמה אתם משלמים בדמי ניהול, ואיך כל הכסף של המשפחה עובד יחד. את זה בודקים באופן מותאם אישית, לא כהמלצה גורפת.
- חודש אחרון, מתחילת השנה, 3 ו-5 שנים (ממוצע שנתי) ונכסים: כפי שפורסמו במקור לחודש הדיווח.
- 12 חודשים: מחושב על ידינו משרשור 12 התשואות החודשיות שפורסמו. צבירה נטו: סכום ההפקדות נטו שפורסמו ב-12 החודשים. ביטוח-נט אינו מדווח הפקדות.
- חשיפה למניות, לחו"ל ולמט"ח: סכום החשיפה שהגוף דיווח חלקי סך נכסי המסלול, לסוף חודש הדיווח, בספרה אחת אחרי הנקודה. יכולה לעבור 100% בגלל נגזרים. נכסים נזילים: כפי שפורסמו. המקור אינו מפרסם פירוק לאג"ח, לישראל או לשקל, ולכן הם אינם מוצגים.
- "לא זמין": הנתון לא פורסם במקור, או שהמסלול צעיר מהתקופה. אין השלמה או הערכה של נתונים.
- מוצגים המסלולים המרכזיים בכל מוצר. מסלולים בניהול אישי (IRA) אינם מוצגים.
הבהרה משפטית. המידע בעמוד זה מבוסס על נתונים שפרסמה רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון במאגרי גמל-נט, ביטוח-נט ופנסיה-נט (data.gov.il), כפי שהם, ומוצג נכון ל-30/09/2026. גילאון וגורדון אינה אחראית לדיוק, לשלמות או לעדכניות של הנתונים במקור, וייתכנו טעויות בהעתקה או בחישוב. ט.ל.ח.
התשואות המוצגות הן תשואות עבר כפי שפורסמו במקור, ואינן מבטיחות תשואות בעתיד. התשואה בפועל של כל חוסך תלויה, בין היתר, בדמי הניהול שהוא משלם ובמועדי ההפקדה והמשיכה.
אין באמור ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ פנסיוני או שיווק פנסיוני, אין בו המלצה לבצע פעולה כלשהי, והוא אינו מחליף ייעוץ המותאם לנתונים ולצרכים האישיים של כל אדם. כל שימוש במידע ובהסתמכות עליו הוא באחריות המשתמש בלבד, וגילאון וגורדון, מנהליה ועובדיה לא יישאו באחריות לכל נזק שייגרם בשל כך.
גילוי נאות: גילאון וגורדון בעלת רישיונות בתחומי ההשקעות והפנסיה ועשויה לקבל עמלות מחלק מהגופים המופיעים בעמוד. לפירוט: גילוי נאות.
