עצמאיים ומפקידים למכשיר פנסיוני?

מגיעות לכם הטבות מס שיכולות להגיע לאלפי שקלים

בסרטון הנוכחי אראה לכם כיצד ההפרשות שלכם לחיסכון פנסיוני לא רק ישפרו את מצבכם בזמן פרישה אלא גם יספקו לכם הטבות מס שיכולות להגיע לאלפי שקלים בחודש.

הטבות מס ראשונה לעצמאיים – ניכוי בגין ההפרשה למכשיר פנסיוני כשאתם מפרשים לפנסיה אתם זכאים, נכון לשנת 2017, לשתי סוכריות.

הסוכרייה הראשונה היא ניכוי מס בשיעור של 11% מההכנסה החייבת, עד לתקרה של 206,400 שקלים בשנה או ממוצע של 17,200 בחודש. מי שיפקיד את הסכום המקסימלי למוצר פנסיוני ייהנה מהקטנה רעיונית של ההכנסה הפנויה שלו ב-11% או 22,704. כלומר, במקום שמס הכנסה ימסה אתכם על 206,400, הוא ימסה אתכם רק על 183,696 שקלים.

מדובר בהפרש שמקטין את חבות המס על מדרגת המס האחרונה, זו שעליה אתם משלמים את שיעור המס הגבוה ביותר. במדרגת מס של 31% מדובר בחיסכון שנתי של כ-7,038 שקלים. הטבות מס שנייה לעצמאיים – זיכוי בגין ההפרשה למכשיר פנסיוני חוץ מהניכוי מגיעה לכם גם סוכריה נוספת מסוג זיכוי מס של 5.5% מההכנסה החייבת שלכם עד לאותה תקרה שנתית של 206,400 שקלים.

בדוגמה שלנו, מדובר בסכום של 11,352 שממנו מקבלים 35% בצורה תאורתית של החזר מס ובצורה מעשית של תשלום מס נמוך יותר בגבוה של 3,973 שקלים בשנה. במילים אחרות ניכוי של 11% מקטין את ההכנסה החייבת ולכן מקטין את חבות המס. הזיכוי הוא של 5.5% שאותם מכפילים ב-35% והוא מקטין עוד את תשלום המס בפועל.

לפרטים נוספים לחצו כאן

הטבת מס פוטנציאלית של 11 אלף שקלים!

שימו לב שההטבה המקסימאלית השנתית יכולה להגיע בשנה זו לקצת יותר מ-11 אלף שקלים שזה מדהים! תחשבו על זה, אתם מפקידים לטובת העתיד שלכם 34,056 שקלים בשנה ובמקביל מקטינים את תשלום המס שלכם בכ-32%. הייתי אומר שמדובר בתשואה יפה מאוד על ההשקעה, וזה ללא קשר למצב בשוק ההון.

זהו, עד כאן החלק השני בסדרת להאצת הפנסיה והטבות המס לעצמאיים. אני מזכיר שבחלק הראשון בסדרה להאצת הפנסיה והטבות המס לעצמאיים דיברנו על פנסיית החובה לעצמאיים. מי שמעוניין בתהליך תכנון פיננסי וניהול עושר אישי, מקיף ואובייקטיבי, הלוקח בחשבון את כלל הנכסים שלו מוזמן להשאיר לי פרטים בהודעה אישית או במייל ואשמח לספק פרטים נוספים.

* התכנון הפיננסי מתאים לבעלי הון פיננסי של מיליון שקלים ומעלה.

בסרטון הבא אראה לכם למה אתם צריכים ורוצים שתהיה לכם קרן השתלמות.

תודה והמשך יום מוצלח!

השארת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *